Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Освітлення натяжної стелі

Натяжні стелі за допомогою правильно організованого освітлення можуть набувати нові властивості дизайну приміщення та відкривати нові можливості для декорування простору. Для цього, необхідно знати які світильники найкращим чином підходять до даної поверхні натяжної стелі. Консультанти компанії «Леруа», яка займається встановленням натяжних стель в Києві вже більше 5 років, коротко розкажуть, як реагує на висвітлення будь стельове натяжний полотно.

Поверхня глянсового натяжної стелі зробить приміщення дуже світлим та яскравим, якщо встановити точкові світильники. На матовому стелі встановлена люстра буде джерелом м'якого розсіяного світла. Для правильної збірки освітлення необхідно враховувати значення декількох факторів, тип ламп їх потужність та кількість, площу приміщення і плафонів, напрямок потоку світла. Необхідну кількість світильників для гарного освітлення залежить від площі приміщення і типу ламп. Зараз багато використовують для освітлення точкові світильники, при потужності лампочки не більше 35 Вт один світильник ставлять на 1,5 м2.

Доповнюють точковими світильниками як додатковим прикрасою і в приміщеннях, де лампа є основним джерелом світла. Фахівці компанії «Леруа» констатують той факт, що з великим зростанням популярності натяжних стель, спеціально для монтування в цю еластичну поверхню стелі, зросла і різноманіття світильників. Розрізняються світильники напрямком світла і типом розсіювання.

Освітлення натяжної стелі

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Світлодіодне підсвічування

Велику поверхню приміщення висвітлюють світильники з плафоном, які значно збільшують кут розсіювання світла. У деяких моделях світильників поворотна платформа дозволяє регулювати світловий потік самостійно. Дуже цікавий тип освітлення натяжних стель зараз використовується у ванних кімнатах і особливо в спальнях, коли встановлюються настінні бра, світловий потік яких направляється на стелю та стіну, відбиваючись цей потік, від поверхні, дає трохи приглушений і трохи розсіяне світло. Але найбільш популярні сьогодні, вважають наші фахівці, світлодіодні стрічки до натяжним стелям, особливо в публічних закладах.

Світлодіодне підсвічування у ресторанах, кафе, нічних клубах володіє масою переваг, які швидко окуплять немаленьку її вартість, це і низьке енергоспоживання, та надзвичайна яскравість, універсальність у використанні, маленькі розміри, і довгий термін служби. Створюючи на стелі за допомогою світлодіодної стрічки світяться фігури будь-яких розмірів і химерних форм, дизайн приміщення стає ще прекраснішим. Якщо Вам необхідно встановити натяжна стеля телефонуйте в нашу компанію. Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67 Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), ул.Воровського, 19, офіс 1

р. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30.