Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Чим дешева натяжна стеля відрізняється від дорогої?

Натяжні стелі, будучи одним з будівельних товарів, підлягає ретельному вивченню з боку покупців.   Більшість людей знають, що натяжні полотна можуть прослужити не один десяток років, тому выбирати треба їх дуже ретельно.

На ринку натяжних стель в даний час представлені різні моделі, які відрізняються не тільки якісно, але істотно відрізняються і за вартістю. Природно, що кожному покупцеві хочеться встановити в своєму будинку максимально якісні стелі, але нікому не хочеться переплачувати за них. Ось тому консультанти компанії «Леруа» готові підказати на основні фактори, які в кінцевому підсумку впливають на вартість натяжних стель, і чим дешевий натяжна стеля буде відрізнятися від дорогого.

Ніж дешевий натяжна стеля відрізняється від дорогого

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Треба відзначити, насамперед, що наша компанія, яка вже більше п'яти років займається встановленням натяжних стель в Києві, працює з матеріалом для стель, таких визнаних світових лідерів, як французьких, швейцарських та німецьких компаній. Полотно цих компаній високої якості, але його вартість впливають ще і витрати по його доставці. Китайські полотна трохи дешевше, хоча якість полотна теж не викликає сумніву. Вартість натяжної стелі залежить ще й від такого найважливішого чинника як способу кріплення. Найбільш дорогим і в той же час найбільш надійним та довговічним є кріплення натяжних стель гарпунным способом.

Ніж дешевий натяжна стеля відрізняється від дорогого?

Вартість стелі буде дешевше, якщо їх закріплювати штапіковим або кулачковим методом. Але і з технічної сторони гарпунний спосіб дає хорошу можливість, при виниклої ситуації, коли полотно треба почистити або навіть замінити, монтаж і демонтаж стелі можна зробити без всяких серйозних труднощів, при тому за кілька годин. В залежності від розміру полотна воно може бути безшовних або шовним. Безшовні натяжні стелі виготовляються за найсучаснішими технологіями, які застосовуються у цій області, та й виглядають вони більш естетично. До того ж така стеля, у разі затоплення зверху, зможе витримати більше навантаження. Звичайно ж, такі полотна коштують дорожче.

Вартість натяжної стелі істотно залежить, крім його площі, від форми та колірного оформлення. Особливо неправильну форму мають стелі в багатьох ресторанах, кафе, нічних клубах відповідно і натяжний полотно тут буде дорожче. Крім цього в таких розважальних закладах, щоб надати святкову, романтично загадкову обстановку, дуже часто вмонтують штучне освітлення. А це теж вимагає додаткових фінансових вкладень. Ось такі основні фактори, що впливають на вартість натяжних стель. Звичайно, покупець самостійно робить свій вибір, виходячи з своїх фінансових можливостей і побажань. Але наші фахівці завжди готові допомогти у виборі натяжних стель. Телефонуйте нам. Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67 Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), ул.Воровського, 19, офіс 1.

р. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30.