Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Історія натяжних стель

Якщо говорити про самих перших натяжних стелях, то потрібно звернутися до історії стародавнього світу. Перша згадка про них можна зустріти ще в грецьких, єгипетських та римських джерелах. За словами авторів цих літописів, знатні та багаті люди під стелю вішали шовкові полотна, підібрані під колір стін, це вважалося дуже престижним. Тим не менше, ота краса була недовговічною, і через деякий час шовк выцветал під дією сонячних променів, сама тканина провисала, покривалася шаром пилу. Після цього полотно міняли.

В 17 столітті в європейських країнах цю технологію вдосконалили. Бавовняну тканину обробляли крейдяним розчином та кріпили за допомогою кронштейнів. Так вдалося отримати ідеально рівну поверхню, яка зберігала це якість протягом значно більшого часу, ніж не просочене полотно. Такі стелі тимчасово завоювали замки європейських дворян, але поступово про них забули.

Історія натяжних стель

У своєму нинішньому вигляді натяжні стелі з'явилися в 60-е роки 20 століття, їх батьківщиною стала Франція. Основною відмінністю від попередників стало те, що замість недовговічною натуральної тканини стали застосовувати пластикову плівку з спеціального нового матеріалу - полівінілхлориду. Таким чином, досягнення хімії дозволили відродити старовинний спосіб декорування стель та надати йому нові фарби, а також довговічність.

Поступово нові технології виготовлення плівки, її забарвлення дозволили здійснити самі несподівані дизайнерські мрії, про які ще недавно ніхто навіть не замислювався. Спочатку цей матеріал застосовувався, насамперед, в басейнах, критих аквапарків. Адже на плівці ПВХ не утворюється конденсат, що дуже важливо для приміщень з високою вологістю. Потім натяжні стелі стали встановлювати як в житлових приміщеннях, так і в розважальних центрах, ресторанах, нічних клубах, кафе.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Наступна революція в їх використанні сталася після масового поширення світлодіодних ламп. Лампи розжарювання крім світла та виділяють велику кількість теплоти, дуже сильно нагріваються. Таким чином, вони можуть пошкодити полотно при безпосередньому контакті.

Історія натяжних стель

Світлодіодні лампи практично не нагріваються, за рахунок цього їх можна монтувати та використовувати для підсвічування. В результаті створюється неповторна романтична атмосфера, яка так прикрасить як спальню сімейної пари, так і різноманітні розважальні заклади, де відпочиває молодь. Варто відзначити, що сучасні натяжні стелі з плівки ПВХ являють собою дуже міцний та довговічний матеріал, який зберігає яскравість кольорів протягом тривалого часу.