Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Можливі недоліки натяжних стель, поради щодо їх усунення

Дуже часто за телефонами компанії «Леруа» звучить це непросте питання, чи є у натяжних стель недоліки? Так запитують у нас наші потенційні замовники. Наші фахівці за всі роки роботи по встановленню натяжних стель в Києві багато чого дізналися, і багато чого вміють зробити, щоб усунути всі недоліки до монтування натяжної полотна.

Натяжні стеліПопулярність в даний час натяжних стель пояснюється в першу чергу високоякісним матеріалом, який це якість зберігає на багато десятиліть. Чимало важливу роль тут відіграє і відносна дешевизна, а також порівняно з іншими оздобленням стелі, натяжні стелі легше і чистіше встановити, а при потребі, і демонтувати. Але крім плюсів натяжні стелі, як і всі інші будівельні матеріали, мають і мінуси, а щоб цих мінусів було якомога менше, наші консультанти та поділяться в цій статті, як уникнути недоліків в установці натяжних стель.

Перш за все, перед установкою натяжних стель необхідно заздалегідь повідомити монтажникам, про особливості стінних перекриттів у будинку. Так перекриття зроблені з гіпсокартону, можуть не витримати додаткового навантаження натяжних стель. Під тиском стелі з часом, вони можуть відшаровуватися. Для того, щоб такого неприємного ефекту не було і потрібно заздалегідь попереджати монтажників, які добре зміцнять стіни. Оригінальності та шарму додає розміщення світильників під натяжними стелями. Але перш ніж ставити світильники, необхідно пам'ятати, що лампи розжарювання треба опускати на відстань не менше 10 см, адже вони не тільки освітлюють приміщення, але ще і виділяють тепло. Тому, плівка поблизу лампи, з-за підвищеної температури, може оплавитися і прийде в непридатність.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Натяжні стелі

Лампи наколювання, для поглинання надлишкового тепла, необхідно заховати в плафон, потужність ламп повинна бути не більше 40-50Вт, і тоді освітлення буде виглядати найбільш гармонійно. Тиск під стелею і тиск в іншій кімнаті може бути різне, бувають і такі ситуації. Тоді плівка натяжної стелі розтягується до такої міри, що притискається до поверхні стіни. В цьому випадку необхідно встановити сучасну не тягнеться плівку.

Гідроізоляційні можливості є важливою перевагою натяжних стель. Проникнення в приміщення вологи при незначному протіканні вони не допустять. Але якщо вода довгий час і у великій кількості буде надходити на натяжна стеля, тоді може зруйнуватися конструкція, яка тримає натяжний полотно, а ще вона почне протікати, наприклад, у точці кріплення люстри. Необхідно, насамперед, щоб уникнути коротких замикань та недопущення пожежі, знеструмити приміщення. Після зв'язатися з сусідами, якщо цієї можливості не буде, то необхідно викликати МНС. Але таке явище схоже повені або землетрусу, на щастя буває дуже рідко.

І ще одне, коли встановлювалися на велику площу, понад 20 кв.м. старі типи натяжних полотен, то з часом вони можуть провиснути. Єдиним вирішенням цього питання буде заміна його натяжного полотна на сучасний, який не провисне кілька десятиліть.

Практично всі недоліки по установці натяжної стелі можна мінімізувати, якщо заздалегідь врахувати особливості приміщення і все ретельно продумати. Важливо і те, щоб установку натяжної стелі зробила надійна компанія. Тоді все буде відмінно. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте. Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67 Наші адреси: р. Київ, Шевченківський район (Центр), ул.Воровського, 19, офіс 1. р. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30.