Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Продаж натяжних стель. Де купити натяжну стелю?

На ринку нашої країни натяжні стелі з'явилися, десь у 90-х роках, але тільки для покупців категорії VIP, так як були товаром вищої цінової категорії. Але не пройшло і десяти років, як натяжні стелі перемістилися з особливо дорогого товару в більш демократичну цінову категорію, для середнього класу. Це пов'язано, насамперед, з тим, що полотно для кожного індивідуального замовника тепер стоїть на місці. Адже в Україні є багато великих європейських компаній, які представляють інтереси заводів з виготовлення полотна для натяжних стель, вони мають власні цехи по розкрою натяжної полотна. Внаслідок цього вартість натяжних стель істотно знизилася, вони стали доступні для широкого застосування.

Компанія «Леруа», яка вже більше п'яти років займається установкою натяжних стель в Києві, з упевненістю може констатувати той факт, що на сьогоднішній день це найпоширеніший вид стельового покриття. Фахівці нашої компанії встановлюють найрізноманітніші варіанти натяжних стель, елітні, дорого коштують і цілком доступні за ціною. Великий асортимент кольорової гами, різноманітність матеріалів, лаковані і матові, класичні і в стилі модерн. Компанія може запропонувати безліч варіантів стелі самої складної форми. Тут можуть бути як одна, так і багаторівневі стелі зі складною та вигадливою системою освячення.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Продаж натяжних стель

Виконуватися, вони можуть, як на індивідуальному, так і ексклюзивним проектом. Такі варіанти замовляють найчастіше не для житлових приміщень, а для громадських заходів, наприклад, клубів, конференц-залів, креативних студій, і стояти такі натяжні стелі досить дорого. Вартість натяжних стель залежить від якості матеріалу і місця його виробництва. Так, якщо натяжні стелі, вироблені в Європі, зберігаються на складах у Києві і тут же, будуть раскраиваться, то вони за вартістю будуть дешевше, ніж такі ж стелі, розкрій яких, відбувається на європейському заводі виробнику. Термін виготовлення останніх буде довше, мінімум до двох тижнів.

Існує багато компаній дистриб'юторів з продажу натяжних стель, але треба мати на увазі, що ця ж компанія буде встановлювати стелю. Тому треба ретельно вибирати компанію, яка якісно змонтує стелю, зможе дати гарантію на нього на більш ніж 10 років, із застереженням, що простоїть така стеля не одне десятиліття.

Отже якщо Ви хочете мати в своєму будинку, квартирі ідеально рівний і гладкий стелю, при тому в найкоротші терміни, який захистить від протікання води, а також приховає дефекти будівництва, телефонуйте в компанію «Леруа» і замовляйте натяжні стелі. Наші фахівці самі розрахують параметри стелі, порекомендують, на підставі ваших побажань, матеріал для нього, а через кілька днів Ваша мрія стане реальністю. Телефонуйте. Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67 Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), ул.Воровського, 19, офіс 1. р. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30.