Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Сучасні 3d стелі - ілюзія об'ємного простору у вашому будинку

Широка популярність натяжних стель в даний час дала поштовх до застосування нових технологій у сфері стельових покриттів. Цю тенденцію як не можна краще розуміють співробітники компанії «Леруа», яка займається встановленням натяжних стель в Києві вже більше 5 років. Фахівцям нашої компанії все частіше доводиться мати справу з тривимірними технологіями, коли дизайнери використовують їх при проектуванні адміністративних, а також житлових приміщень.

Тривимірні ефекти унікальні тим, що дозволяють розширити межі простору, змушуючи зануритися в зображення повністю, так на ринку стельових покриттів з'явилися 3d стелі. Знаходяться на вершині популярності це ноу-хау під назвою стилю ультрамодерн, використовуються в Японії і США, в країнах Західної Європи.

Сучасні 3d стелі і підлоги дуже популярні і в Україні, так як вони мають безліч очевидних переваг. Створюючи неповторні та оригінальні дизайни різного рівня складності 3d стелі та підлоги можуть візуально розділити кімнату на декілька зон по функціональності. Як і всякий натяжна стеля, стеля 3d може за своєю конструкцією сховати нерівності основного перекриття, так і систему кондиціонування, електропроводку. Час експлуатації цих стель ні як не вплине на чіткість і яскравість зображення, завдяки використанню дуже якісних фарб. Для створення конструкції з об'ємним ефектом, необхідно об'єднати два методу, це метод багаторівневих конструкцій (арок, хвиль, склепінь) та 3d зображень. Комбінуючи ці два методи між собою можна отримати досить складні та унікальні ефекти.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Для нанесення тривимірного зображення на натяжна стеля необхідно мати широкоформатний особливий принтер. Щоб отримати якісне зображення його, насамперед, обробляють в графічному редакторі, потім точно відтворюють на багаторівневі підвісні конструкції. Фахівці компанії «Леруа» впевнені в тому, що вибір малюнка залежить від призначення приміщення і смаку замовника. Але найбільш популярними є тривимірні стелі з зображенням нічного неба, космічних об'єктів, підводного світу, пейзажів, квітів, метеликів, абстрактних малюнків та навіть картини в стилі фентезі. Дуже часто багато клієнти просять нанести на стелю 3д фотографію близької людини або навіть власне фото.

За розміром зображення може бути різним, зовсім не великим та розміщуватися на невеликій частині стелі, але може займати і весь стелю. Об'ємні стелі 3д встановлюються майже так само, як і інші підвісні стелі. Але при цьому наші фахівці заявляють, що в технології монтування цих стель є свої принципові особливості, які необхідно неухильно виконувати.

По-перше, необхідно мати тригранні об'ємні роздільники, поряд із звичайним монтажним профілем.

По-друге, прикріплювати полотно стелі до основи необхідно за допомогою фіксуючого шнура і багета як суцільне полотно так і не суцільне. Адже полотно стелі може бути поділено на частини, які можуть бути одного кольору або в різній кольоровій забарвленням. Виготовляється полотно, як і у всіх натяжні стелі з плівки ПВХ або поліестеру. Тому, підбираючи компанію для установки стелі 3d треба знати, що це технічно складні системи, необхідно щоб виконували цю установку, високо кваліфіковані фахівці. Замовляйте у нас натяжні стелі. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67

Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), ул.Воровського, 19, офіс 1

р. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30.