Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Що таке безшовні стелі?

Компанія «Леруа» займається встановленням натяжних стель в столиці України вже багато років. Фахівці компанії можуть багато розповісти про цих дивовижних по своїй красі стельових покриттях. Зараз ми познайомимо вас з безшовними натяжними стелями.

Це полотно на тканинній основі просякнутий спеціальним полімерним складом, основа якого є поліестер. Безшовне полотно для натяжної стелі однаково міцне та щільне в різних своїх частинах, спочатку білого кольору. Щільність матеріалу на 1 кубічний метр не велика, всього 220-240 грам, а це означає, що для установки такої стелі не треба використовувати дуже складний та масивний металевий каркас. Що в свою чергу спрощується установка натяжної стелі і найголовніше вона стає значно дешевше як за використання каркасних матеріалів, так і по самій роботі монтажників.

безшовний стеля

Демонтувати безшовний стелю, при терміновій потребі, можна дуже швидко, тут не потрібно кілька днів роботи, а також не треба робити ніяких істотних перестановок, що також зручно для замовника. Полотно безшовної стелі дуже міцне, незважаючи на те, що вага його невеликий, але воно може витримати вагу до 100 літрів води на 1 квадратний метр площі. Це дає можливість майже повністю захиститися від затоплення, і вберегти дизайн постраждалого приміщення. Міцність полотна досягається за рахунок особливості його обробки, а також тому, що він безшовний, немає ні яких сполучних швів.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Ширина полотна зазвичай досягає до 5 метрів, що дає можливість встановити натяжна стеля в будь-якій квартирі. Фахівці компанії «Леруа» запевняють, що можна встановити натяжну стелю будь-якого розміру, замовивши його безпосередньо у виробника, наприклад, для кафе або в актовий зал. На протязі всього терміну експлуатації матеріал стельового покриття збереже первісний вигляд, так як коефіцієнт термоусадки цього матеріалу складає всього 1,2.

безшовний стеля

При виробництві полотна для безшовних натяжних стель вони спочатку бувають білого кольору, що дає можливість надати йому практично будь-яку колірну гамму, на розсуд дизайнера чи замовника. Натяжні стелі безшовні можуть бути двох видів фактур глянцеві та матові. Найбільш затребувані, особливо в житлових приміщеннях, глянсові натяжні стелі, і звичайно, дуже заслужено. Приміщення з глянцевими стелями завжди візуально світліше, адже глянець відбиває до 80% сонячного світла. Величезна різноманітність забарвлень глянцевих стель може задовольнити найвибагливіших замовників.

Матові фактури спочатку здалеку нагадують ідеально виконану штукатурку або побілку. Але з часом навіть сама якісна штукатурка жовтіє, вигорає, втрачаючи свою привабливість. А ось матове полотно натяжної стелі збереже свій первозданний вигляд на багато десятиліть. Найкращим чином варіант матового стелі підійде для приміщень консервативного стилю, конференц-залів, офісів, кабінетів. Замовляйте натяжні стелі у нашій компанії, телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67 Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), ул.Воровського, 19, офіс 1

р. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30.