Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні стелі - а чи є альтернатива?

Напевно, кожен живе у багатоквартирному будинку не з чуток знає, що таке сыплющаяся штукатурка зі стелі, стельові тріщини, зміщення стельових плит. Це знають не тільки жителі хрущовок або панельних будинків, але і в приватних будинках або будинках новобудов такі проблеми часто виникають.

Йде ремонт в квартирі, будинку і черга підходить до ремонту стелі. І тут виникає проблема у виборі способу обробки стелі, хочеться вибрати так, щоб цей ремонт був самим простим, доступним за вартістю, найефективнішим по дизайну та до того ж самим довговічним. Фахівці компанії «Леруа» готові допомогти у виборі найефективнішого стельового покриття. Адже наша компанія на ринку з ремонту стелі в Києві знаходиться не на останньому місці і займається вже більше 10 років.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Наші фахівці пройшли школу всіх стельових покриттів та добре знають всі за і проти кожного способу обробки стелі, готові підказати найкращий з цих способів. Щоб отримати ідеально рівну, чудово вписався в загальний дизайн приміщення, стеля потрібно дуже сильно постаратися. Отже, стелі покриті штукатуркою, багатьом здається це самий економний спосіб обробки, адже його можна зробити самостійно. Звичайно, зробити самостійно покриття штукатуркою можна, якщо Ви професіонал у цьому, а якщо ні, то Вам доведеться наймати хороших майстрів, які повинні будуть зробити рівним стелю, а це коштує немало.

Натяжні стелі - а чи є альтернатива?

 

Покритий фарбою стелю побілкою або довго не простоїть, з часом треба знову його оновлювати. Другий спосіб це плиткові стелі, вони вважаються самими дешевими стельовими оздобленням. Але тут треба враховувати цілий ряд недоліків, застерігають фахівці. Перш за все, необхідно провести спеціальну підготовку стелі, а потім тільки починати оздоблювальні роботи. Вибір дизайнерських рішень в плиткових стелях майже не існує. Наступним недоліком таких стель є їх не довговічність, вони швидко пожовкнуть та Вам знову доведеться займатися ремонтом стелі. І ще, плиткові стелі не захистять приміщення від протікання, жиру, пилу, вологи і бруду.

Третім способом стельового покриття це стелі з гіпсокартону, за допомогою яких отримаємо рівний і гладкий стелю, при цьому не обмежуються дизайнерські можливості. Але не все так просто. Перш за все, установка гіпсокартону займе багато часу та коштує досить дорого, у порівнянні з іншими оздобленням стелі. Потім вони швидко зношуються, в шовних з'єднаннях з'являються щілини, пожовкнуть, загрязнятся, і знову треба буде їх фарбувати. Як і плиткові стелі гіпсокартонні не захищають від жиру, пилу, бруду, а якщо сталася протікання, то вони просто можуть втратити повністю свій первісний вигляд і їх доведеться демонтувати. Консультанти компанії «Леруа» радять встановити натяжні стелі. Це один з найбільш кращих способів стельового покриття. Поверхня стелі буде ідеально гладкою, монтаж натяжної стелі буде проведено протягом 1 дня, при цьому не потрібно ніякої спеціальної підготовки, до того ж без пилу і будівельного сміття.

А ось дизайнерські можливості дуже великі, більше 100 кольорів і відтінків, різні фактури, багаторівневі конструкції і різні варіанти освітлення. Полотно натяжної стелі володіє бруду і пиловідштовхуючими властивостями, не горить. Плівка ПВХ захищає від затоплення водою приміщення, вона дуже міцна, що може витримати навантаження до 100 літрів води на 1 квадратний метр. При обмеженому терміні служби легко миються та протираються, ні якогось додаткового догляду не потрібно. Якщо раніше установка натяжних стель багатьом замовникам була не доступна за вартістю, то зараз натяжні стелі стали найбільш вигідним способом стельової обробки, практично для кожного. Великі експлуатаційні переваги натяжної полотна дозволяють сказати, що коштують вони набагато дешевше, вище описаних стельових покриттів та гідної альтернативи натяжним стелям немає. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте: Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67

Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), ул.Воровського, 19, офіс 1

р. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30.