Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Інноваційні натяжні стелі

Встановлюючи натяжні стелі у квартирах або приватних будинках киян, фахівці компанії «Леруа» не втомлюються доводити, що це найкраще ремонтно - будівельне нововведення. Інноваційні унікальні якості натяжної полотна повністю зруйнували уявлення про стельової обробки. Процес створення натяжної стелі.

1.По-перше, це чистота при монтажі натяжного полотна, без бруду, пилу, будівельного сміття. До появи натяжних стель при ремонті стелі потрібно було максимально звільнити приміщення від меблів. Якщо в кімнаті щось залишалося, то необхідно ретельно все закривати, загортати в поліетиленову плівку, щоб ні шпаклівка, ні крейда, ні інші будівельні кошти не потрапляли на меблі.

Інноваційні натяжні стелі

І все одно, що то так потрапляло, доводилося довго і посилено відмивати меблі та підлогу від будівельної бруду. Натяжні стелі встановлюються в приміщеннях без всякого сміття, зверху на меблі нічого не падає, тому закривати її не треба. Іноді в міру обережності накривають плівкою меблі, яка знаходиться під самою стелею і має лаковані або пластикові частини, щоб не пошкодити їх підвищеною температурою. Але навряд чи меблі зможе постраждати від температури 40С, при якій монтується вінілове полотно стелі, від цього потіють лише монтажники.

2.По-друге.  Інноваційною унікальністю є швидкість установки натяжної стелі. Завжди було так, що ремонт стелі затягувався на кілька днів, будь то фарбування або обклеювання шпалер. Монтажники компанії «Леруа» встановлюють каркас і полотно натяжної стелі просто за кілька годин.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Інноваційної особливістю натяжних стель є матеріал, з якого вони виконані. Основними якостями натяжної полотна є їх молекулярна пам'ять, еластичність та міцність. Майже всі інші достоїнства плівкових мембран ґрунтуються на цих основних якостях. ПВХ плівка дуже тонка, але в той же час володіє дуже високими експлуатаційними властивостями, вона може прекрасно витримати вантаж вагою 100 кг на 1м2. При цьому від ваги вантажу плівка може, розтягнувшись провиснути, але не розірветься. Якщо тепловою гарматою її злегка прогріти, натяжний полотно знову набуде свою первісну форму. Вражаюча і еластичність плівки ПВХ, вона може розтягуватися в два рази, її можна смикати, намагаючись порвати, всіляко м'яти, але порвати її не можна. Як тільки її прогріти плівка стає абсолютно рівною і знову стане в первісному вигляді. Самовосстановітельние здібності натяжної полотна з його водостійкістю виручають при затопленні. Цей унікальний матеріал не боїться вологи і вогкості, цвіль і грибки на плівкових стелях не утворюються. Тому такі стелі ідеально підходять у ванні кімнати, душові, басейни, для кухні і туалету.

натяжні стелі

Велика перевага натяжних стель, це захист приміщення від потопу, полотно стелі може утримати сотні літрів води на своїй поверхні. Розтягуючись від води як величезний міхур, натяжний полотно може провиснути до самої підлоги. За те все навколо залишиться сухим і неушкодженим. Бригада ремонтників зіллє воду, перекриття і полотно підсушать, і натяжна стеля відновиться в свій ідеально рівна первісний вигляд.

І нарешті, довговічність натяжних стель, кілька десятиліть прослужать вони без зміни свого бездоганного вигляду. На полотні не буде ні тріщин, ні зморшок, воно не вигорить і не потьмяніє. На сьогоднішній день термін експлуатації відремонтованого приміщення, завдяки натяжним стелям та іншим інноваційним технологіям, прирівнюється до нескінченності при тому в своєму бездоганному вигляді. Довговічна краса, ось що натяжні стелі. Телефонуйте, замовляйте. Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67

Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), ул.Воровського, 19, офіс 1

р. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30.