Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Дизайнерські можливості натяжних стель

Великі можливості з'явилися у дизайнерів інтер'єру приміщень з приходом натяжних стель. Встановивши натяжна стеля в кімнаті без вікон, можна освітити її «сонячним» світлом, маленьке приміщення можна візуально збільшити, а велика зменшити.

Все це знають та постійно роблять фахівці компанії «Леруа». Адже наша компанія вже більше 5 років займається встановленням натяжних стель в столиці України. Дизайнери компанії готові поділитися своїми ідеями створення індивідуальних, ексклюзивних натяжних стель зі своїми потенційними замовниками. Такі стелі дуже порадують дітей у дитячій кімнаті, будуть дуже до речі в спальні і на кухні, приміщення зовсім невпізнанним. Наші фахівці рекомендують натяжними стелями декорувати найкраще всі кімнати, щоб інтер'єр всього приміщення знаходився в єдиній гармонії. Дуже часто виникають сумніви, які стелі краще всього встановити, матові або глянцеві.

Дизайнери компанії впевнені, що в кожному випадку необхідно підходить індивідуально, але, як правило, в дитячих, залах та спальнях, тобто в житлових приміщеннях найчастіше встановлюють матові, сатинові або комбіновані стелі. Дуже красиво виходить поєднання матового і глянсового полотна, або з'єднання натяжної стелі з гіпсокартоном. У таких кімнатах можна створити м'яку та теплу атмосферу, що якраз ідеально зробить матова поверхня. А от у приміщеннях з підвищеною вологістю необхідно встановити лакові полотна, на кухні, у ванній кімнаті, туалеті, до того ж глянець всі відображає, а від цього і збільшує простір. Можна лише собі уявити, як в маленькій душовою або ванній кімнаті, в невеликій вбиральні зі стінами і підлогою покриті кахельною плиткою зі світлом від невеликого світильника глянцевою натяжна стеля зробить приміщення вище та більше.

Чорний натяжна стеля

 

У своїй практиці наші фахівці часто стикаються з тим, що багато замовників боятися замовляти темні відтінки натяжної лакового полотна. Вони навіть не можуть собі уявити стелі в квартирі шоколадні, темно-сині, не кажучи вже про чорному полотні. Але коли їх вдається умовити встановити чорний глянсовий натяжна стеля, їх захопленню немає меж. І він дійсно дивно гарний, такий стеля дає можливість відчути безмежність простору, його часто використовують для монтажу системи «зоряне небо». У поєднанні з білим сатином або матовим полотном чорний глянець виглядає дуже ефектно.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Натяжна стеля та гіпсокартон. Для досягнення економії при монтажі натяжних стель можна своїми силами встановити гіпсокартонний рівень стелі, а на менший другий ярус встановити натяжна стеля. Але необхідно пам'ятати, що в нових будинках стелю з гіпсокартоном робити не можна, так як при усадці будинку він потріскається, а при затопленні ще й розбухне.

Дворівнева натяжна стеля

Можливість розширити оформлення інтер'єру дає конструкція натяжних полотен з двох або більше рівнів. Рівні можуть бути різними як по фактурі полотна, так і за кольором, можна прикрасити один з ярусів фотодруком.

Стеля з кривими швами

Це один з видів дизайнерський ідеї натяжної стелі. Для цього стелі викроюються не рівні шматки, а зигзагоподібні або спеціально хвилясті, при тому різних відтінків і фактур, їх зварюють в одне ціле. Є ще один спосіб криволінійного стелі, але вже за рахунок алюмінієвого каркаса спеціально використаного для багаторівневих натяжних стель.

Художні полотна

 

Дизайнери компанії «Леруа» вважають, що арт-друк на полотні натяжної стелі є одним з найбільш оригінальних методів декорування. Цей спосіб дозволяє створювати стельові покриття з будь-яким малюнком, до того ж він дуже довговічний і екологічно чистий. Замовляйте натяжні стелі в нашій компанії. Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), ул.Воровського, 19, офіс 1

р. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30. Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.