Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Картина на натяжній стелі

Шедеври світового мистецтва, яким прикрашали стелі величних будівель з давніх часів, створювалися видатними скульпторами та живописцями, а не простими малярами. Це були чудові картини, панно та фрески, плафони та барельєфи. Над такими стелями працював не тільки майстер пера, але і його група учнів, до того ж протягом кількох років. Так великий Мікеланджело чотири роки працював разом зі своїми підмайстрами над декоруванням Сікстинської капели фресками.

Але сьогодні, в наше століття цифрових технологій не монархи, ні монахи, ні тим більш прості замовники не стануть чекати так довго прикраси на стельовому покритті. Та цього й не треба, адже замість довгострокових методів, фахівці компанії «Леруа» за допомогою фотодруку за лічені дні і годинник прикрасять стелю майже будь-якого будинку чудовими репродукціями. Завдяки натяжних полотен і широкоформатного сольвентного друку, зображення на натяжній стелі друкується високої якості, і багато десятиліть зберігає свій бездоганний вигляд.

Безшовна натяжна стеля

картина на натяжній стелі

Компанія «Леруа» займається встановленням натяжних стель в Києві вже давно. Тому фахівці компанії з упевненістю стверджують, що цілком реально можна створити будь-яку художню картину на стелі, якщо є бажання і кошти. Створюються картини на натяжній стелі з допомогою экосольвентных водостійких і безпечних чорнила та люмінесцентних фарб, що світяться в темряві. Ці фарби не токсичні, з часом не розтріскуються і не стираються і виглядають дуже ефектно. Але для того щоб картина на натяжній стелі не деформувалася від розтяжки, необхідна злагоджена робота професіоналів заміряють, мануфактурників і монтажників.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Адже точний вимір та правильний розкрій, а потім і рівномірний монтаж зможуть забезпечити тільки висококласні фахівці, щоб в результаті отримати ідеально якісний стеля. В даний час все більше замовлень надходить на арт-друк на тканинній основі. Встановлюється такий художній натяжна стеля без застосування газової гармати. Консультанти компанії «Леруа» попереджають своїх замовників, що зображення на натяжній полотні, будь то плівка ПВХ або тканину, не буде ідентичним за кольором з оригіналом. Так як це друкована репродукція то відтінки будуть відрізнятися від оригіналу, але картина обов'язково виходить якісна та дуже яскрава. Для відображення дрібних деталей в точності використовують векторний або растровий малюнок, який передає зображення на друк максимально коректно. Струменевий друк, це найсучасніша на сьогоднішній день.

Використання фотодруку

фотодрук на натяжній стелі

Натяжна стеля можна сьогодні прикрасити не тільки шедеврами мистецтва або репродукцією сучасних картин, але за допомогою фотодруку створити абсолютно будь-який малюнок. Фахівці нашої компанії можуть порекомендувати картинки певної тематики для кожної кімнати приміщення, будь то квартира або будинок. Романтичніше все буде виглядати стеля спальні у вигляді нічного неба, а у ванній кімнаті прикрасити його не космічними зірками, а морськими. Флористичні мотиви, етнічні візерунки, авангардні абстракції, міські та сільські пейзажі, представники флори і фауни чудово підійдуть у вітальню. А для кухні найбільше підходять картинки з овочами або фруктами. Кабінетний стелю можна прикрасити орнаментом чи репродукцією картини. Великі можливості у дитячого стелі, його можна прикрасити різноманітними героями мультфільмів та казок, а також фантастичними персонажами. Великою популярністю користуються сьогодні прикраса стельових покриттів фотографіями близьких, дітей, улюблені місця відпочинку.

Замовляйте натяжні стелі в нашій компанії. Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), ул.Воровського, 19, офіс 1

р. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30. Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.