Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні стелі в конструктивізмі

20-х, 30-х р. минулого століття в Радянському Союзі виник новий авангардний стиль дизайну конструктивізм, який виключав усякий дизайн, вважаючи його міщанством та пережитком минулого. Цей стиль прижився і в європейських країнах. Конструктивізм популярний і сьогодні, особливо серед аскетів, він передбачає монолітність та доцільність тих речей, які підкреслюють цілісність всього приміщення, будь то квартира або будинок.

Нічого зайвого, тільки найнеобхідніші речі, наприклад, якщо це спальня то тільки ліжко та шафа для одягу, на кухні - посудна шафа, стіл, табурети і так скрізь. Натяжні стелі як не можна краще вписалися в стиль аскетизму, про це знають не з чуток співробітники компанії «Леруа».

Адже наша компанія займається встановленням натяжних стель в Києві вже більше 5 років. Основними рисами конструктивізму є простота, строгість і лаконічність. Тут немає ніяких художніх цінностей та ніякої романтики. Якщо це меблі, приміром, ліжко, то на ній має комфортно спати, на стільці зручно сидіти, особливо при сидячій роботі, спина не повинна втомлюватися. І так у всьому, утилітарна меблі, насамперед, повинна бути зручною та функціональною. Найпопулярнішою меблями є трансформы, підлаштовуються під розміри господаря і його потреби. Прикрасами в будинку можуть бути картини абстракціоністів і кубістів.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Практичним у стилі конструктивізму є і освітлення, багато ставитися підсвічувань та ставляться вони там, де особливо необхідні. Конструктивізм не можна назвати поганим стилем. Тут присутні яскраві кольори та контраст відтінків, червоний, білий і чорний, до того ж тільки чисті фарби, не допускається ніяких переходів і переливів. Якщо це білий колір, то вже точно не молочний, червоний, то не кораловий. Так як білий колір є головним в конструктивізмі, то, найчастіше ставлять прості білі матовыепотолки. Глянцеві полотна тут просто виключаються, так як вони переливаються сотнями відтінків, відображаючи навколишні предмети.

Натяжні стелі в конструктивізмі

Іноді наші фахівці ставлять натяжні стелі та інших забарвлень, але просто без всяких тональних вишукувань. В цьому стилі прийнятні також і натяжні стелі з монохромними зображеннями різних геометричних фігур, що перетинаються квадрати, прямокутники, трикутники та кола. Встановлюють і художні натяжні полотна з репродукціями абстракціонізму або кубізму. Щоб підкреслити білизну стелі або хочеться зробити його чорним, встановлюють сатинові натяжні стелі. Темне матове полотно буде виглядати дуже гнітюче. Білого або пастельного, конкретного кольору будуть добре виглядати тканинні стелі Clipso або Descor.

Багаторівневі натяжні стелі, але тільки без всяких хвиль та м'яких ліній дуже підходять до стилю конструктивізму. Тут проглядається чітка геометрія, під будь-яким кутом можуть изламываться рівні, раптово переходити один в інший, іноді стеля встановлюється по діагоналі. Світильники для освітлення використовуються без химерності, а самі прості, дзвін, куля або куб, сучасні світильники моделі хай-тек, відмінне рішення для цього стилю. Замовляйте натяжні стелі в нашій компанії. Телефонуйте. Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), ул.Воровського, 19, офіс 1

р. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30. Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.