Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Гарпун або штапик - що краще?

При установці натяжної стелі велике значення має система кріплення, адже від якості кріплення залежать його експлуатаційні властивості. Існує кілька систем кріплення, які на практиці часто застосовуються, це кріплення за допомогою гарпуна та інше кріплення, штапіковий. Дуже рідко користуються системами шнурівка, клинова та прищіпка. Компанія «Леруа», яка на ринку з установки натяжних стель в Києві вже багато років, використовує і гарпунну систему кріплення, яка широко застосовується в Європі, де якість, як відомо, на першому місці, але також і штапиковую.

Гарпунна система під час встановлення не допускає розриву полотна, не треба ніяких додаткових елементів для установки, якщо знадобитися її можна легко зняти та встановити. Плюсом гарпунної системи є і те, що для її установки від фахівця не потрібно високої майстерності, економія часу на установку до 30%, при цій системі установки стеля виглядає більш акуратним та дуже красивим.

Кріплення натяжних стель

Але, як і у всьому, в гарпунної системи кріплення натяжних стель теж є свої мінуси. Насамперед, ця система дорожче штапіковою на 10-15%, якщо приміщення складне за формою, то замірник стелі повинен бути високо професіоналом, і ступінь провисання тут може бути вище, для приварювання гарпуна необхідний верстат ТВЧ, при гарпунної системи кріплення використовується тільки полотно ПВХ, тканинні полотна не застосовуються. І ще один мінус цієї системи, іноді немає можливості виправити дефект невірно звареного полотна, доводиться замовляти нове. Перевагою штапіковою системи, яка теж використовується досить часто, є її низька вартість.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Так як полотно натягується на місці, не потрібно точних вимірів, за бажанням можна зменшувати ступінь провисання, тут можна і навіть потрібно застосовувати тканинні полотна типу Descor. Мінусами штапіковою системи може бути не висока кваліфікація майстра інсталятора, який може допустити розриви у краю стелі біля плінтуса, сама установка, звичайно, буде за часом довше, ніж гарпунным методом, якщо стеля має складну форму, встановити натяжна стеля штапіковим методом буде складніше.

натяжна стеля від компанії "Леруа"

Фахівці компанії «Леруа» впевнені, що якість натяжної стелі на 90% залежить від майстра замірника та установника, а не від системи кріплення і матеріалу полотна. Тому, перш за все, необхідно вибрати ту компанію для установки натяжних стель, яка гарантує їх якість і має великий досвід монтажу стель. Телефонуйте до нас: Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), ул.Воровського, 19, офіс 1

р. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30.

Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.