Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Корисна інформація. Натяжні стелі

Потрібно прибирати меблі при монтажі натяжних стель?

Співробітники компанії «Леруа» запевняють, що виносити меблі з приміщення, де буде встановлюватися натяжна стеля, немає необхідності. А толк в цьому вони знають, адже їх компанія вже більше 5 років займається встановленням натяжних стель в Києві. Насамперед, необхідно відсунути меблі від стінки, щоб був доступ до периметру кімнати мінімум на 50 - 70 см, адже до стіни кріпиться каркас натяжної полотна.

Натяжна стеля прослужить не одне десятиліття, якщо його основа, каркас, що складається з алюмінієвих рейок довжиною від 2 до 2.5 м. буде надійно закріплений. Скляні елементи меблів можна винести, що б випадково не пошкодити, крихкі речі теж краще не залишати в кімнаті під час установки натяжної полотна. Решту меблі краще накрити плівкою, хоча будівельного сміття, як це прийнято під час ремонту не буде. Неглибокі стінки та невисокі серванти часто дозволяють працювати практично без додаткових складнощів. Параметрами доступу є не більш 2.8м. висота стелі не менше 50см. простору над стелею і не більше 40 см. глибина шафи.

Корисна інформація. Натяжні стелі

Фахівці компанії змушують в обов'язковому порядку прибирати з приміщення тварин, квіти і всі домашні рослини. Особливо це стосується при монтажі стель ПВХ, які натягаються з нагріванням приміщення. Щоб пил і висока температура не пошкодила технічний стан електронних приладів, всю техніку необхідно прибрати з кімнати. Адже працездатність та збереження не гарантується однією компанією в таких умовах. Коштовності, антикваріат, старовинні предмети, килими та штори необхідно буде теж винести з приміщення, щоб вони не припадали пилом.

Наших потенційних клієнтів часто хвилює питання, наскільки зменшиться висота приміщення при установці натяжної стелі.

Можна з упевненістю відзначити, що в будь-якому випадку відстань зменшиться від самої нижньої точки приміщення мінімум на 4 сантиметри.

Корисна інформація. Натяжні стелі

Основними причинами, при яких необхідно опускати стеля є;

- По-перше, тому що базовий стелю ніколи не буває рівним. На базову стелю впливає і усадка будинку, і може бути економія при будівництві, і не рівності стельових плит, причини можуть бути різні. Але результат повинен бути один, натяжна стеля повинен бути рівним, а якщо його пустити по старому стелі, то він буде кривим. Тому деякі сторони при визначенні рівня площини незмінно опустяться.

- Другою причиною опущення стелі є порожнечі на стику стельових перекриттів з панелями стін, ці місця стиків часто бувають порожнистими порожнинами. А прикріпити багет, до того дуже міцно, до "порожнечі" не вдасться. Тому до міцного підстави стіни необхідно опустити рівень нового стелі.

Під час встановлення точкового світильника з лампочкою типу MR-16. стеля опускається мінімум на 6 див. Лампочка і підставу світильника влаштовані таким чином в точкових світильниках, що вони повинні бути втоплені всередину стелі.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Монтаж вбудованого світильника з лампою розжарювання опускає стелю мінімум на 10см. Але не треба боятися зниження стелі. Фахівці компанії можуть гарантувати, що ніякого зменшення приміщення при встановленні натяжної стелі Ви не тільки не побачите, а навпаки маленьке приміщення стане візуально більше, темне стане світліше. Замовляйте натяжні стелі в нашій компанії, телефонуйте. Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), ул.Воровського, 19, офіс 1

р. Київ, м. Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30.

Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.