Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Яких натяжних стель не існує?

На сьогоднішній день конкуренція на ринку натяжних стель зашкалює. Деякі компанії, які займаються продажем полотен для натяжних стель, починають застосовувати агресивні види маркетингу. Для залучення покупців вони включають в асортимент своєї продукції неіснуючі бренди. Адже ні для кого не є секретом те, що покупці більше довіряють картинок впізнаваного бренду, ніж знеособленому назви продукту. Якщо ми про товар зовсім нічого не знаємо, то його логотип дає нам підказку про походження і його актуальності, діючи на підсвідомість, товару з назвою довіри більше, ніж без нього. Така вже тут психологія. Не рідко багато компаній продають під виглядом нібито розкручених і популярних брендів пересічні китайські або навіть російські плівки для натяжних стель.

Консультанти компанії «Леруа» в цій маленькій статті готові познайомити своїх майбутніх клієнтів з тими вигаданими торговими марками, які найчастіше зустрічаються на ринку натяжних стель. Сама компанія «Леруа» займається встановленням натяжних стель в Києві вже більше 5 років, у своїй роботі використовує тільки полотно справжніх виробників. Ось торгові марки, які найчастіше зустрічаються, але купувати їх не слід, так як вони не є правдивими. В принципі торгова марка, це завжди придуманий вигадка підприємця. Той товар, що зробив тільки він, придумав йому назву і логотип, зареєстрував і віддав на продаж.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

В цьому нічого немає поганого, та ми й не намагаємося нікого звинуватити у злочині, просто доводимо інформацію до покупця. Адже є компанії, які під різними товарними знаками продають один і той же товар, або ще «крутіше», придумують навіть виробника і його товарний знак. Популяризують його на своєму сайті, заявляючи про його затребуваності, тим самим обманюючи покупців.

PinpaiPinpai, це торгова марка китайських натяжних стель, яку придумали, щоб найкращим чином продавати натяжні полотна. Але реальним виробником є, швидше за все, "Zhejiang Bo Tai Plastic Co LTD", а так як китайських натяжних полотен у нас зараз зустрічається дуже багато, то будь-які з них можна видавати під будь торговою маркою.

 

Наступна торгова марка, швидше за все, справжній обман.

EcofolieEcofolie, торгова марка німецьких натяжних стель, до того ж 6-ти метрової ширини. Але до сьогоднішнього дня навіть у Китаї такої ширини полотен не було. Плівку шириною 325см лише зовсім недавно почала виробляти всесвітньо відома компанія Pongs. А цей невідомий бренд Ecofolie, невідомо звідки з'явився став виробляти 6 метрову плівку. До того ж заявлено про небувалих якостях цієї плівки, просто чарівних звукоізоляційних властивостях і про немеряной екологічній чистоті. В Європі таких параметрів ще не було. Може це китайська плівка, але рекламується під німецьким брендом, 5 метрове китайське полотно вже є.

PTMC PolyplastPTMC Polyplast - бельгійський концерн дійсно справляє цілком якісну плівку для натяжних стель. Фірма та її торговий знак цілком реально існують. От тільки роблять це полотно на території Китаю, а не Бельгії. А багато компаній продають натяжний полотно цієї фірми як європейське, вважаючи, що Бельгія є частиною Євросоюзу. Багато натяжних полотен китайського виробництва позиціонуються як бельгійські під виглядом PTMC Polyplast.

 

 

Ось ще дна торгова марка, про яку зовсім нічого не відомо, це Saveline.

SavelineНа сайтах компаній позиціонується, як французьких натяжних стель середнього класу, але абсолютна відсутність будь-якої інформації на сайті установника цих стелею трохи відлякує. Немає ні сертифікату, який підтверджує, що він дійсно зроблений у Франції, немає і посилання на сайт виробника. Чому відсутня чи це навмисно ховається вся інформація про це матеріалі. Нічого не відомо.

Наша компанія «Леруа» встановлюючи натяжні стелі, використовує тільки відомі торгові марки. Телефонуйте, замовляйте. Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), ул.Воровського, 19, офіс 1

р. Київ, м. Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30.

Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.