Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Доступність натяжних стель

Фахівці компанії «Леруа», дослідивши поява натяжних стель в нашій країні, встановили, що на ринку стельової продукції вони з'явилися десь в 1995 році. Спочатку це був елітний, дуже дорогий товар та призначався для VIP клієнтів. Минуло менше десяти років і натяжні стелі стають доступним товаром для більшості наших співгромадян. Вони стали набагато дешевше. Це пов'язано в першу чергу з появою великих дилерів західних фірм в нашій країні, розкрій полотна для індивідуальних замовників став, відбувається на місцевих складах, а не в цехах виробників, в Європі.

Деякі європейські компанії відкрили тут у нас свої цехи з виготовлення натяжних стель, тому вартість вироблених тут полотен буде на порядок нижче імпортуються. Компанія «Леруа» вже більше 5 років займається установкою натяжних стель в столиці нашої Батьківщини. Наша компанія пропонує безліч варіантів стель, починаючи з елітних дорогих та цілком доступних для замовників з середнім достатком. У нас працюють фахівці високого рівня, які встановлюють натяжні стелі в міських квартирах, та приватних будинках, офісах, ресторанах, кафе, конференц-залах.

Доступність натяжних стель

 

Є полотна будь-яких кольорів і відтінків, матові й лаковані, в стилі модерн і класичні, одно-і багаторівневі, а також зможуть втілити в життя та індивідуальні дизайнерські проекти. Багаторівневі стелі складної форми, з вигадливою системою освячення, та ще й виконані за індивідуальним ексклюзивним проектом будуть коштувати набагато дорожче, білих класичних домашніх варіантів.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Стелі складної форми зазвичай встановлюються здебільшого не в житлових приміщеннях, а конференц-залах, клубах, для креативних студій, ресторанах. Іноді буває й так, що різниця між доступним варіантом і дорогим майже не помітна, це пов'язано з місцем виробництва матеріалів і його якістю. Значно дешевше буде стояти натяжний полотно, виготовлене на місці, в Україні, а не привезене з Європи, хоча за своєю якістю майже не поступається західній. Якщо на місцевих складах зберігаються та розкроюються натяжні стелі, виготовлені з Європи, то їх вартість буде набагато менше, ніж ці ж стелі, розкрій яких буде відбуватися на складі європейського виробника. Крім збільшення вартості та термін установки, може збільшитися до двох тижнів. Дистриб'юторів з продажу натяжних стель сьогодні існує у нас багато.

Доступність натяжних стель

І вибираючи компанію Вам треба знати, що продавець натяжних стель він же є і установником, від рівня професіоналізму і замірника і монтажника буде, залежить якість стелі його термін експлуатації. Помилившись у виборі офісу продажу натяжних стель, Ви зіткнетеся з малоприємними результатами безграмотною установки, це і значна втрата у висоті приміщення, розбіжність спаяних швів, провис у 7-10 сантиметрів по центру і багато інші неприємні моменти.

Якщо Ви мрієте про ідеальне гладкому та рівному стелі, який приховає всі дефекти будівництва, послужить надійним захисником від протікання води, стане ідеально завершальним штрихом в оформленні дизайну Вашого приміщення, телефонуйте в компанію «Леруа». Наші фахівці здійснювати Вашу мрію в гарантовану реальність на багато десятиліть. . Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), ул.Воровського, 19, офіс 1

р. Київ, м. Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30.

Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.