Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні стелі в приміщеннях з підвищеною вологістю

На вибір оздоблювальних матеріалів може впливати багато причин, але однією найважливішою, є вологість повітря в приміщенні. Підвищена вологість, є завжди у ванній кімнаті, басейні, лазні. Стандартних опоряджувальних матеріалів, які не бояться вологого повітря дуже мало.

Існує ще одна велика проблема вологих приміщень, це грибок, який може вразити стелю та стіни. Фарбування стін ванної кімнати, навіть спеціальними видами фарб ненадовго врятує їх від вологи, через деякий час знову треба братися за ремонт.

Натяжні стелі в приміщеннях з підвищеною вологістю

Фахівці компанії «Леруа» вважають, що оптимальним варіантом обробки стін ванної кімнати, санвузли, басейну є кахельна плитка, укладена з дотриманням технології. А от найкращим варіантом для стелі вологих приміщень буде натяжна плівка ПВХ. Полівінілхлоридна плівка дуже стійка до впливу вологи, її не вражає грибок, вона довговічна та дуже міцна. Гарантований термін експлуатації складає 10 років, а фактично вона простоїть не одне десятиліття.

Натяжні стелі у ванні

У цьому впевнені працівники компанії «Леруа», які займаються встановленням натяжних стель в Києві вже багато років. Натяжні стелі з ПВХ-плівки ідеально підходять для стельового покриття в широкому діапазоні температур від -5 до +50 градусів. Використовуючи натяжний полотно в басейнах, ми отримаємо ідеально рівну, гігієнічно безшовну поверхню, яка може повністю перекрити будь-яку площу приміщення. Натяжні стелі допоможуть сховати всі системи комунікацій, вентиляції і датчики пожежної сигналізації, електропроводи. За допомогою натяжних стель можна вирішувати будь-які дизайнерські та технічні проекти. Використання різних колірних гам, фактур, нанесення зображень дає можливість для створення багаторівневих конструкцій.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Спеціального догляду натяжні стелі не вимагають, так як полотно опрацьовано антистатичним засобом, що перешкоджає їх забруднення. У разі необхідності вінілове полотно можна протерти вологою м'якою тканиною. Натяжні стелі дозволяють приховати різні дефекти стелі, тріщини, нерівності, плями, так як їх кріплення встановлюється до стін приміщення.

Фахівці компанії «Леруа» запевняють, що на вінілових стелях не конденсується волога та натяжні стелі зможуть врятувати приміщення від протікання води зверху. Таке полотно дуже міцне, воно витримує навантаження в 100 кг на 1 метр квадратний. Єдине чого вона боїться, так це ушкодження гострими предметами. Якщо натяжні стелі встановлюють професіонали, то вони будуть ідеально рівно лежати на поверхні, не провиснути і не деформуються, прослужать кілька десятиліть. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте. Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), ул.Воровського, 19, офіс 1

р. Київ, м. Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30.

Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.