Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Вишуканість та практичність натяжних стель

В даний час з'явилося багато сучасних матеріалів та видів покриттів, які дозволяють ідеально облаштувати приміщення, де поєднується дизайнерська краса та практичність у всьому. А це означає, що є можливість легко і швидко наводити чистоту в своєму будинку.

Вишуканість і практичність натяжних стель

Дуже важливо, щоб в шикарному інтер'єрі не накопичувалася пил, важко було б дихати і жити як в музеї. У всі віки люди прагнули облаштувати своє житло якомога краще, красивіше. Сьогоднішній величезний вибір оздоблювальних матеріалів, це і натяжні стелі, і різні види стінових панелей та шпалер, плитка і штучний і ламінований паркет і безліч інших дозволяють створити атмосферу дизайну будь-якого стилю і будь-якої епохи, дають можливість поринути в минуле або злетіти в майбутнє.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

А тримати свій будинок у чистоті дозволяють сучасні способи збирання, за допомогою яких легко та швидко можна це зробити. Асортимент покриттів для стін і підлоги в даний час величезний, може задовольнити найвишуканіші вимоги, а ось відремонтувати стелю, покрити його таким способом, щоб він був ідеально рівний і служив довго, такий спосіб з'явився не так давно. Одним з найбільш трудомістких покриттів стелі є фарбування або побілка водоемульсійною фарбою. Ремонт стелі в даному випадку складається з необхідності його вирівнювання, а це вдається вкрай рідко, другою проблемою цього способу є проводка комунікації, необхідність приховати проводку люстри, заховати трасу кондиціонера або вентиляційний короб. Все це призведе до появи додаткових швів, і якщо такий спосіб покриття стелі вважається найбільш економічним, але ідеально рівної поверхні навряд чи вийде.

Сховати всі комунікації можна за допомогою підвісної стелі з гіпсокартону, але цей спосіб набагато знизить простір. Покриття натяжним полотном є самим швидким, легким та головне, самим практичним способом. І хоча натяжні стелі кріпляться до стін, всього у кілька сантиметрів вони знижують висоту приміщення, але зате можуть приховати всі види комунікацій, включаючи всю проводку. Перевагою та практичністю натяжної покриття плівкою ПВХ є ідеально рівна поверхня стелі, до того ж за рахунок антистатичної обробки полотна, пил на нього не сідає, немає осипання штукатурки, а значить і додаткового утворення пилу. Перевагою натяжних стель є величезний вибір кольору і всієї його колірній гами, їх можливість створювати дизайн будь-якого стилю, можна наносити будь-яке зображення за допомогою широкоформатного друку.

краса натяжної стелі

Фахівці компанії «Леруа» запевняють, що за допомогою широкоформатного друку можна прикрасити приміщення копіями картин відомих художників, створити фантазійні футуристичні візерунки, помістити будь-яку фотографію з особистого альбому, тобто можливості цифрового друку безмежні.

Компанія «Леруа» займається встановленням натяжних стель в Києві вже більше 5 років і як ніхто інший знає переваги цього покриття. Натяжні стелі підійдуть до будь-якого дизайну інтер'єру, до того ж вони не вимагають особливого догляду, будь-які забруднення видаляються вологою м'якою тканиною, а ось зображення не постраждає, так як фарби на друку стійкі, навіть під впливом сонця не вигорають. Натяжні стелі ідеально прикрасять будь-яке приміщення, та гарантовано будуть радувати не одне десятиліття. Замовляйте натяжні стелі в компанії «Леруа», телефонуйте. Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), вул. Воровського, 19, офіс 1

р. Київ, м. Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30. Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.