Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Розпис натяжних стель

Фахівці компанії «Леруа», встановлюючи натяжні стелі, констатують той факт, що в даний час стало багато замовлень на художній розпис на полотні. А так як встановленням натяжних стель в Києві наша компанія займається вже багато років, то дизайнери компанії познайомлять своїх потенційних клієнтів з цим художньою творчістю на стелі.

Насамперед, натяжний полотно повинне зберігати свої особливості натяжної стелі, до того ж бути придатним для нанесення якісних художніх зображень. І таке полотно сьогодні багато виробників виготовляють, це тканинне полотно, яке є прекрасним полотном для нанесення художнього розпису. Художник може розписати полотно, як у своїй студії, так і безпосередньо в будинку замовника на натягнутому стелі. Малюнки наносять на полотно будь-якими фарбами, але все ж треба керуватися принципом призначення приміщення, басейн чи житлове приміщення і так далі. Найчастіше для художнього розпису натяжних стель використовують акрилові або масляні фарби, які є екологічно чистими, спеціально передбаченими для цього виду робіт.

Розпис натяжних стель

Такі фарби не мають запаху, не вигоряють на сонці та навіть не потьмяніють протягом багатьох років. Інтерес до художнього розпису натяжних стель зріс в силу оригінальності дизайну інтер'єру, який таким особливим чином надає чарівність і вишуканість приміщення. За допомогою цього чудового творчого вирішення створюється неповторний ексклюзивний інтер'єр житлового приміщення. Дизайнери компанії «Леруа» запевняють, що будь-яке зображення виконується тільки за побажанням замовника. Клієнт попередньо обговорює з дизайнером стиль і параметри свого майбутнього зображення, і тільки після цього художник приступає до створення на стелі художнього розпису. На натяжний покриття розпис може бути нанесена вже встановлене полотно в приміщенні замовника, так і в студії дизайнера. До речі, малюнок на натяжний покриття не займе багато часу та і коштувати він буде небагато. Єдине, що треба зауважити, вартість художнього розпису на встановлений натяжна стеля буде дорожче, тут необхідно буде затратити більше праці виконавця. Але будь-який варіант розпису стелі легко виконаємо і цілком прийнятний, а досягнутий результат перевершить всі очікування.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Замовник отримає у своєму домі не просто сучасний практичний стеля, а дивовижний витвір мистецтва. Тут можуть реалізовуватися найрізноманітніші творчі задуми, образи та фантазії, які є сучасним доповненням до оформлення натяжної покриття стелі. Наші сучасники часто бажають створити індивідуальний, оригінальний стиль інтер'єру приміщення і художній розпис стелі підійде як не можна до речі. Адже більше ніде не зустрінеш аналогічного інтер'єру приміщення. Розпис стелі замовник вибирає по своєму смаку, тут можуть бути картинки міфологічних сюжетів або картини східної тематики. Репродукція улюбленої картини, унікальні авторські зображення, елементи різних орнаментів, художник зможе намалювати зображення домашнього вихованця або портрет коханої людини, він зможе втілити на натяжній полотні будь-яку ідею замовника. І тоді приміщення буде мати неповторний зовнішній вигляд.

Художнє оформлення стелі сьогодні є доступним способом створити ексклюзивний інтер'єр. Без сумніву, художній розпис стелі надає зовнішньому вигляду приміщення дивовижний колорит. Крім того, розпис на стелі може чудесним чином візуально збільшити простір у приміщенні, якщо дизайнер зображує, наприклад, на стелі віконні стулки, що дивляться в бездонне небо. Особливо красиво розпис стелі поєднується з натяжними стелями «зоряне небо».

Натяжні стелі з художнім розписом стануть прекрасною можливістю для Вас висловити свій внутрішній світ і індивідуальність. До того ж, така ексклюзивна деталь Вашого інтер'єру завжди буде залучати до себе увагу гостей, адже зображення на стелі - це дуже незвично!

Можливості художнього розпису безмежні та разом з художником-дизайнером Ви зможете вибрати бажаний малюнок, який ідеально впишеться в інтер'єр Вашої кімнати. У художника в наявності завжди є каталог ескізів зображень, одне з яких Ви зможе вибрати для себе, але якщо у Вас вже є свій творчий задум, то дизайнер з задоволенням реалізує Ваші мрії.

безшовна натяжна стеля

Ідеальне полотно для художнього розпису - натяжна стеля. Він відрізняється абсолютно рівною та гладкою поверхнею, яка цілком підійде в якості полотна для картини.

Навіть у випадку протікання води з верхніх поверхів, малюнок не зіпсується, і після повторної установки полотна, він буде виглядати яскравим і барвистим. Таким чином, Ви можете бути впевнені у своєму натяжній стелі з розписом, і, не замислюючись, замовляти його для свого будинку і квартири.

до Речі, художній стелю може стати відмінним подарунком для дитини - здивуйте Ваше чадо, подарувавши йому на День народження красиву стелю з зображенням улюблених героїв з казки або мультфільму. Ваш малюк обов'язково буде радий такому сюрпризу.

Не варто забувати, що створення натяжних стель з розписом припускає втілення творчих задумів, які в повній мірі готові реалізувати художники. Адже інтер'єр не повинен бути банальним, інакше він просто дуже Вам швидко набридне. При замовленні розписи на стелі, слід проявити фантазію, креативність, а фахівці-художники допоможуть реалізувати її так, як Вам буде завгодно. В результаті стеля у Вашому будинку буде приємним здивуванням для гостей та щоденною радістю для домочадців. Хіба позитивні емоції і краса не варті того, щоб віддати перевагу при оформленні інтер'єру натяжної стелі з художнім розписом?