Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Французькі натяжні стелі

Фахівці компанії «Леруа», яка займається встановленням натяжних стель в Києві вже багато років, заявляють, що найбільш затребуваними є французькі натяжні стелі. Популярність цих натяжних стель підкріплена їх високою якістю та надійністю в експлуатації, вони на багато обійшли своїх конкурентів, практично французькі натяжні стелі поза всякою конкуренцією. Виготовляючи натяжний полотно за спеціальною технологією, використовуючи самий високоякісний матеріал, французькі виробники досі тримають у таємниці цю технологію.

Вони не розкрили і не продали технологію виготовлення натяжних стель, за допомогою якої вдається найміцніше і саме міцне, до того ж саме гарне полотно в Європі. Співробітники компанії «Леруа», встановлюючи натяжні стелі, підтверджують великі переваги французьких натяжних стель, перед іншими європейськими виробниками аналогічної продукції. Насамперед, це міцність французької плівки, один квадратний метр якої зможе запросто витримати вагу людини середньої комплекції.

французькі натяжні стелі

Наші фахівці стверджують, що це довговічне стельове покриття, воно прослужить не одне десятиліття у своєму первісному стані за своїм зовнішнім виглядом, так і за якістю покриття. Виключне якість французької плівки підтверджується її мінімальним терміном гарантії до 10 років, який надають французькі виробники, а фактично це полотно прослужить кілька десятиліть, не набридаючи та всякий раз радуючи своїх мешканців. Немало важливим фактором якості французького полотна є його екологічна чистота, що підтверджується відповідними сертифікатами, де зазначено, що дана плівка не викликає алергії. У нинішніх умовах це особливо актуально, у зв'язку з збільшенням алергічних захворювань населення та вимогам всіляких інстанцій про забезпечення безпеки матеріалів обробки приміщення та його впливу на екологію. Французьке натяжний полотно не має запаху, на відміну від інших полотен різних виробників.

До того ж французька технологія виготовлення натяжного полотна виключає навіть самий мінімальний статичну напругу. Воно не електризується і не вбирає на себе пилу, на відміну від інших полотен навіть європейських чи китайських виробників. За технологією виробництва французька плівка набагато складніше, а від цього і дорожче. Адже в її виробництво поряд з основними матеріалами включається особливий склад, завдяки якому повністю гаситься статика, ось тому вони завжди виглядають естетично чистими і блискучими, і немає ніякої небезпеки для здоров'я мешканців.

Ще однією з переваг французьких натяжних стель є великий вибір кольорів, яких немає інших виробників, тут є імітація венеціанської штукатурки, шкіри, металу різних відтінків, різних орнаментів та інших колірних рішень.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Монтуючи натяжні стелі в Києві, фахівці компанії «Леруа» стверджують, що французькі натяжні стелі найбільш вологостійкі, вони витримують до кількох сотень літрів води, тим самим рятуючи від непередбаченого потопу сусідів зверху чи інших форс-мажорних обставин. Нашим фахівцям доводилося не раз зливати воду з натяжного полотна, а підсушивши його, французький натяжна стеля набував первісний вигляд, його натягнутість та глянець.

купити натяжну стелю

Цим якістю вони підтверджують свою виняткову надійність. До того ж колір французької натяжної стелі не зміниться у зв'язку з подією, він буде таким же яскравим і красивим. І так, всі хто цінує красу і надійність, любить комфорт французькі натяжні стелі ідеально підійдуть не тільки в громадських приміщеннях, але і квартирах.

Замовляйте натяжні стелі в компанії «Леруа», телефонуйте. Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), вул. Воровського, 19, офіс 1

р. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30. Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.