Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Як вибрати натяжнe стелю у Києві? Як підібрати світильники для натяжних стель?

Компанія «Леруа» вже багато років займається встановленням натяжних стель в Києві. Як тільки надходить заявка на монтаж стелі фахівець компанії виїжджає до замовника та робить всі необхідні виміри майбутнього стелі. Тут же обговорюються і питання освітлювальної системи, які світильники будуть встановлюватися в кожному конкретному приміщенні.

Майже в кожному випадку нашим фахівцям доводиться консультувати замовника, як краще підібрати освітлення, які освітлювальні прилади вибрати. Ось з цієї причини та народилася ця маленька стаття підказка, які найкраще підходять світильники до натяжним стелям. І так, все освітлювальне обладнання та вся повноцінна комплектація до світильників повинна бути до приїзду монтажників, які будуть встановлювати натяжна стеля, це в тому випадку, якщо ви самостійно будете купувати світильники. До натяжним стелям підходять два види світильників, врізні, це точкові світильники і всілякі люстри або накладні світильники. У світильниках можуть застосовуватися як звичайні лампи розжарювання, так і люмінесцентні і галогенні лампи. Фахівці компанії «Леруа» тут рекомендують враховувати обмеження відстані між лампами люстр і поверхнею стелі, а також враховувати обмеження по потужності ламп світильників. В іншому випадку в місцях сильного нагріву, натяжний полотно може деформуватися, тобто розплавитися. Відстань від поверхні натяжної стелі до ламп світильників повинна витримувати не менше 15см, а ще краще, 20-40 см Лампи розжарювання, для світильників, по потужності не повинна перевищувати 60 Вт, а потужність галогенних ламп не повинна перевищувати 35 Вт.

як вибрати натяжна стеля

точкові світильники можна поставити і більш потужні лампи, але при цьому необхідно використовувати додаткову термоізоляцію. Наші консультанти рекомендують використовувати в світильниках натяжних стель енергозберігаючі лампи рефлекторного типу. Вони будуть значно економити електроенергію, а їх термін служби складає 8000-10000 годин. Встановлюються енергозберігаючі лампи рефлекторного типу точкових світильниках, до того ж вони можуть бути найрізноманітнішої форми. Для приміщень з підвищеною вологістю, ванни, басейну або кухні краще всього використовувати точкові спеціальні світильники з маркуванням "IP65", які захищені від вологи і пилу. Це європейський стандарт маркування освітлювальних приладів. Дуже часто наші фахівці встановлюють світлодіодну стрічку, яка м'яко висвітлює певні зони приміщення, а встановлюється вона за натяжним полотном.

Як вибрати натяжна стеля?

В залежності від будь-якого призначення приміщення натяжні стелі зможуть повноцінно його оформити. На сайті компанії «Леруа» можна підібрати натяжна стеля для будь-якого приміщення, будь то квартира, офіс, кафе, басейн, заміський будинок або інший об'єкт нерухомості. Встановлюються натяжні стелі після всіх ремонтних та оздоблювальних робіт, так як приміщення при цьому має бути чистим. Щоб будівельне сміття не пошкодив натяжної полотна, всі ремонтні роботи повинні бути виконані до монтажу натяжних стель.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Вартість натяжної полотна та вартість його установки можна уточнити за телефонами, попередньо повідомивши всю інформацію по стелі. Але це буде приблизна вартість, а остаточно вартість буде відома після відвідування фахівця, який зробить всі виміри стелі приміщення, які необхідні для виготовлення полотна, прорахує кількість світильників і встановить всю іншу інформацію. Полотно стелі буде виготовлено протягом двох тижнів, а іноді й раніше.

як вибрати натяжна стеля

протягом двох тижнів або раніше, полотно буде виготовлено та встановлено у вашому приміщенні. До моменту приїзду монтажників, приміщення має бути повністю готовий до установки натяжної стелі. Висока меблі повинна бути відсунута від стін, і згрупована в центрі. Всі дрібні предмети, розкидані речі та інші предмети, які можна прибрати з приміщення, потрібно прибрати, перенести в іншу кімнату. Це необхідно для більш комфортної роботи монтажників, які зроблять свою роботу швидше, якщо все буде підготовлено належним чином. Також, при установці ПВХ стелі, потрібно буде винести з кімнати всі речі, які можуть пошкодитися від високих температур.

Вибрати натяжна стеля і замовити його встановлення можна за допомогою відповідних розділів цього сайту, або в нашому офісі.