Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Плюси натяжних стель

В даний час простежується досить чітка тенденція все більше охочих використовувати для стельового покриття натяжний полотно з ПВХ. Зростання замовлень на установку натяжних стель спостерігають фахівці компанії «Леруа», яка займається монтажем в Києві вже багато років.

Своє поширення в стельовому покритті цей метод отримав завдяки ряду значних переваг перед іншими методами. Консультанти компанії «Леруа» познайомлять своїх потенційних замовників з основними перевагами натяжних стель. Насамперед, монтаж натяжних стель технологічно дуже простий, немає необхідності попередньо підготовляти стельову поверхню, вирівнювати її. Установка натяжної стелі проходить за кілька годин, до того ж без звичайного кількістю сміття при ремонті.

Плюси натяжних стель

Якість такої стелі набагато вище інших стельових покриттів. В даній технології використовується дуже легкий матеріал до 300 г/кв. м. і має невелику товщину, всього до 2 див. Тому висота приміщення, при установці натяжних стель майже не змінюється. Не дивлячись на легкість натяжна матеріал дуже міцний та еластичний, він не пропускає воду. Полотно ПВХ витримує велике навантаження в 100 л на 1 кв. м. і захистить приміщення від затоплення зверху. На якість полотна стелі не впливає ні вплив вологи, ні вплив ультрафіолету. Матеріал натяжної полотна пожежно стійкий, він не піддається горінню, так і по вартості він цілком прийнятний. Використовується натяжна стеля для покриттів в самих різних приміщеннях, від самих маленьких, наприклад в туалетах, та самих великих, наприклад, басейни. На натяжній полотні не знайдете слідів обробки, так і шви на ньому непомітні, а виглядають такі стелі просто ідеально.

Плюси натяжних стель

Менеджери компанії «Леруа» зможуть запропонувати під будь-який дизайн інтер'єру приміщення різні оригінальні варіанти натяжних стель, які як не можна краще підійдуть під внутрішнє оздоблення кімнат. Натяжний полотно може бути в будь-якій колірній гаммі, може собою відображати дерево, шкіру або замшу. Натяжна стеля може сяяти глянцем, а може бути матовим, він буває одно рівневим, так і багаторівневим. Фахівці компанії встановлюють будь-які освітлювальні прилади з натяжною стелею, точкові світильники, люстри, неон. Але тут є обмеження у використанні потужності лампочок розжарювання, вони не повинні перевищувати 60 Ватт, а галогенних - 35 Ватт. Враховується і відстань люстри до натяжного полотна.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Єдино важливим недоліком натяжних стель є те, що вони можуть піддаватися механічному впливу, тобто їх можна пошкодити гострими колючими предметами, але якщо стеля не кидати ножі, то натяжні стелі прослужать не одне десятиліття. Якщо ви замовите натяжні стелі в компанії «Леруа» то наші працівники зроблять всі необхідні заміри і в найкоротші терміни встановлять гарантовано якісні, ідеально рівні та красиві стелі. Телефонуйте.

Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), вул. Воровського, 19, офіс 1

р. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30. Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.