Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні фотостелі: 5 ідей для ресторанів

На сьогоднішній день для всіх ресторанів, кафе або барів існує одна найбільш часта проблема підкорити нового потенційного клієнта так, щоб він прагнув частіше бувати в їх закладі. І від дизайну інтер'єру приміщення найчастіше залежить перше враження, яке буде вироблено на відвідувача, а від цього залежить і його відвідування в даний заклад. І як би не старався шеф кухар, однією оригінальною кухнею підкорити нового клієнта не вдасться.

Фахівці компанії «Леруа», встановлюючи натяжні стелі в Києві вже більше 5 років, впевнені, що саме такі стелі грають головну роль в створенні найбільш привабливого дизайну закладу. Фотодрук на натяжній стелі зможе стати центральною ідеєю, тією ключовою фішкою, яка об'єднає весь інтер'єр приміщення. Колірна гамма натяжної стелі може бути в самому широкому спектрі, створена картина на натяжній полотні зможе задати тон всьому дизайну інтер'єру. Наші фахівці встановлювали натяжні стелі з фотодруком, де було зображено безмежне, залите сонцем небо (спеціальне підсвічування створює ефект безмежності) та розкинулося поле з золотистою пшеницею та волошками, чи квітучий луг. Такі заклади користуються великою популярністю у мешканців мегаполісу, де вся оздоблення привертає по справжньому відпочити, помріяти про відпочинок на природі.

натяжні фотостелі для ресторанів

З допомогою натяжної стелі невелике кафе можна перетворити в романтичну дерев'яну альтанку, уплетенную виноградними лозами. Деревні бруси химерно зрослися, різнобарвні листя і грона винограду плавно звисають зі стелі на стіни за допомогою фотодруку на натяжній полотні. А встановлені точкові софіти, як пробиваються крізь гілки сонячні промені, додадуть особливу принадність і обсяг конструкції цього закладу. Гармонійним продовженням дизайну приміщення в сільському стилі буде самітність та напівтемрява окремих дерев'яних столиків. Набір посуду з квітковими візерунками, до них лляні серветки з такими ж квіточками, приглушена музика, ситна хоч і проста українська кухня, назавжди полонять серця відвідувачів і вони стануть постійними клієнтами цього закладу.

натяжні фотостелі для ресторанів

З допомогою фотодруку з ефектом 3D можна змонтувати натяжна стеля з дивним реалістичним підводним світом, для тих закладів, в яких переважають морепродукти, це в японській, каліфорнійської або португальської кухні. Підводний світ на натяжна конструкції у вигляді прекрасних хвиль та різноманітними рибами, які там плавають, будуть майже справжніми, з грамотно влаштованої підсвічуванням. Великі акваріуми з живими рибами, морськими зірками і черепахами уздовж приміщення, замінюючи стіни, тільки доповнять інтер'єр підводного світу цього закладу. Натяжні стелі з фотодруком в 3D дають чудову можливість поселити ресторан Києва на Марс, Венеру або навіть на ще не відкриту планету, тобто змусить відвідувачів ресторану побувати в космосі. Подібно місячної поверхні зроблять натяжний покриття стелі кратерный дизайн і абстрактні переливи фарб. Весь комплекс дизайну закладу, неонове освітлення, зображення відкритого космосу на стінах, химерної форми пластикова меблі дає п'янке відчуття невагомості, ось з'явиться інопланетянка і принесе гарний і фантастично смачний коктейль.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Фахівці компанії «Леруа» запевняють, що за допомогою фотодруку в етнічному стилі на натяжній стелі, будь-який ресторан у нашому місті можна зробити шматочком Іспанії або Японії, Мексики чи Африки або зробити в традиційному українському етно стилі. Хитромудрі японські або китайські ієрогліфи або лінії будуть красуватися на натяжній білому матовому полотні. Дизайн кафе або ресторану можна зробити та африканським первісно диким, якщо використовувати замшеву плівку і фотодрук імітує шкіру леопарда, тигра чи жирафа. Індійську кухню в ресторані може рекламувати натяжна стеля з фотодруком многоруких Шива або Вішну на тлі яскравого неба або рожевих лотосів. Як бачимо, натяжні стелі відіграють велику роль не тільки в житлових приміщеннях, але і бізнесі. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте. Наші адреси: р. Київ, Шевченківський район (Центр), вул. Воровського, 19, офіс 1. м. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30. Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.