Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжна стеля для кухні: колір, малюнок, форма

Встановити натяжна стеля на кухні, це найбільш правильне та однозначне рішення. Адже полівінілхлоридна плівка екологічно нешкідлива, при провітрюванні і консервації перепади температури переносить чудово, не збирає кіптяви на стелі, а при необхідності її легко помити. Фахівці компанії «Леруа», займаючись встановленням натяжних стель в Києві вже багато років, впевнені, що кращого стельового покриття для приміщення кухні не знайти.

Кухня поєднує як виробниче приміщення, де вариться, смажиться, печеться, щось неймовірно смачне, поширюючи апетитні аромати по квартирі, і де в кінці збирається вся родина для трапези. Приміщення кухні має бути затишним, і мати таку обробку, яка була б стійкою до процесу готування, і в той же час підвищувати настрій та апетит. Стіни кухні зазвичай покривають декоративною штукатуркою або кахельною плиткою, а ось для стелі краще натяжної полотна не придумаєш, тим більше що він може бути в будь-якій кольоровій гаммі. В залежності від розміру приміщення і бажаного ефекту вибирається колір, який грає в даному випадку величезну вагу. Наприклад, для маленької та спекотної кухоньки підійдуть найкраще холодні тони, білі, блакитні, сірувато або світло-зелені.

натяжна стеля для кухні

Натяжні стелі для великих приміщень кухні, які поєднують і саму кухню і їдальню можна встановити в теплих тонах або застосувати поєднання кількох кольорів. Консультанти компанії «Леруа» рекомендують застосовувати для натяжної стелі зелений колір, як одне з найкращих рішень. Зелений колір діє на людину заспокійливо, створює враження корисності їжі, сприяє заспокоєнню розслабленості і спокою. Відтінки помаранчевого та жовтого додадуть оточуючим трішки радості та оптимізму. Активізують травлення і оживляють атмосферу кухні, привнесені в невеликих кількостях штрихи червоного кольору. Це може бути посуд з червоними квітами, а в тон до неї серветки, червоний колір може бути в малюнку штор або жалюзі, в кімнатних квітах або ікебани, але все повинно бути в розумних межах.

Натяжні стелі на кухні можна прикрасити фотодруком, тільки малюнок для цієї кімнати треба підбирати обачно. Не секрет, що асортимент картинок для натяжної стелі спальні, вітальні або дитячої дуже великий, то вибір малюнка для кімнати, де відбувається прийом їжі повинен бути продуманим. Дизайн сюжету і його колірна гамма мають чітко узгоджуватися між собою, щоб не отримати ефекту, протилежного бажаному. Якщо є необхідність у підвищенні апетиту, тоді варто розташувати над головою зображення великих і соковитих овочів або фруктів.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Прикрасивши натяжна стеля фотодруком червоними помідорами, яскраво-жовтими перцями і помаранчевими гарбузами, ви не захочете їх їсти весь час, а ось саме бажання поїсти буде завжди, як тільки ввійдете на кухню, тому що яскраві фарби стимулюють це бажання. Якщо вибрати зелено-блакитні краєвиди, де зображені зелень, вода, небо, можна створити протилежне бажання. Дизайн натяжних стель з фотодруком квітів повинен гармоніювати з обробкою стін і аксесуарів. Дуже популярними на кухні та їдальні є натяжні стелі з соняшниками і ромашками, набагато рідше використовують троянди, орхідеї і фіалки. Фото візерунки по периметру або картинки з кавових зерен, шоколад та тістечка, чашки з блюдцями і ложечками, це часто зустрічаються стелі на кухнях.

Фахівці нашої компанії пропонують суміщені кухню та їдальню, розмежувати за допомогою дворівневого стелі. Тут доречні форми півкола або м'якою хвилі, але тільки не кутасті прямокутні форми. Освітлення та його форма відіграють величезну роль на кухні. У центрі кухні зазвичай розташовують люстру, це основне освітлення, а по периметру кімнати, якщо багаторівневий стеля, поміщають точкові світильники. Над робочими столами і плитою розміщують додаткову підсвітку, розміщують цю підсвічування і над обіднім столом, якщо він стоїть не в центрі кухні. Щоб натяжна стеля на кухні виглядав чудово і простояв не одне десятиліття, його повинні встановлювати професіонали, які добре знають свою справу. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте. Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), вул. Воровського, 19, офіс 1

р. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30. Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.