Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Вибираємо матеріал для звукоізоляції натяжної стелі

Займаючись встановленням натяжних стель в Києві вже більше 10 років, співробітники компанії «Леруа» часто стикаються з таким питанням, як шумоізоляція приміщення. Наших клієнтів дуже часто цікавить питання, як знизити рівень шуму за допомогою натяжних стель. Консультанти компанії рекомендують використовувати для стельового покриття тканинні натяжні полотна або спеціально акустичні, особливо там, де є велика площа приміщення.

Але іноді цього недостатньо, тоді фахівці компанії пропонують укласти звукопоглинальний матеріал між натяжною стелею і перекриттям. Таким чином, приміщення буде захищений не тільки від шуму зверху, зі стелі, але і від інших конструкцій, звукопоглинальний матеріал стелі не пропустить шуму всередину приміщення, він буде гасити його. Існує кілька шумопоглащающихся видів матеріалів. Найбільш поширеними є мінерально-базальтові панелі, вони дуже прості в монтажі, так і за вартістю вони не дорогі. У малогабаритних приміщеннях, де висота не дозволяє використовувати товсті панелі, найбільше використовується пінопласт або як його ще називають поліпропілен. Він наклеюється на перекриття, іноді пінопласт покривають штукатуркою, для більшої звукоізоляції. Покривається все це натяжними стелями. Чудово поглинає звук і такий матеріал, як пінополістирол, у нього високий коефіцієнт звукоізоляції, за рахунок пористого будови.

вибираємо матеріал для звукоізоляції натяжної стелі

На сьогодні багато будівельники вважають, що рідкий теплоізолятор найкращим чином утеплює приміщення, посилює звукоізоляцію, а також захищає сирі приміщення від підвищеної вологості. Його застосовують при стельовому покритті натяжними стелями. Найбільш екологічно чистими і безпечними для здоров'я, які відповідають всім вимогам гігієни та санітарії, є натуральні звукоізоляційні матеріали, кайра кокоса та пробка. Ці екоматеріали, у вигляді пластини кокосової кайри або чорний корковий агломерат чудово поглинає звукові хвилі, що мають до того ж високий рівень зносостійкості. Найчастіше на практиці застосовується комбінована звукоізоляція натяжної стелі, коли відразу використовуються кілька видів вищеперелічених матеріалів. Це в кілька разів збільшує звукоізоляцію.

Фахівці нашої компанії вказують на деякі тонкощі та нюанси в підборі і встановлення звукоізоляції натяжної стелі. Насамперед, монтаж звукоізоляції вимагає від людини певних знань, навичок і ретельності у роботі. Тонкість монтажу звукоізоляції будь-якого матеріалу слід у повній герметичності всіх елементів конструкції натяжної стелі. Тільки тоді буде максимальний ефект будь-якого вище перерахованого матеріалу, коли всі конструкції будуть герметично закриті. Матеріал звукоізоляції необхідно підбирати залежно від найбільш проблемного виду звукових коливань. І ще одне зауваження. Необхідно герметично ізолювати всі інженерні комунікації, заховані під натяжними стелями.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Сюди входять вентиляційні системи та опалювальні труби, які є відмінними передавачами шуму, тому їх теж треба заізолювати. Натяжні стелі, які підсилені додатковими матеріалами звукоізоляції, будуть прекрасно захищати приміщення від проникнення чужих шумів, посилять акустику. Співробітники компанії «Леруа» встановлюючи натяжні стелі зі звукоізоляцією позбавляють своїх клієнтів від багатьох проблем.

вибираємо матеріал для звукоізоляції натяжної стелі

Це придбання спокою від шуму вулиці та сусідів і додаткове утеплення будинку, при цьому зберігаючи електроенергію, а також захищають приміщення від протікання труб і забудькуватості сусідів, закрити кран. Але і найголовніше, натяжні стелі є прекрасним стельовим покриттям на багато років. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте. Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), вул. Воровського, 19, офіс 1

р. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30. Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.