Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Господарю на замітку: монтаж тканинних стель

Компанія «Леруа» вже більше 10 років займається встановленням натяжних стель в столиці нашої Батьківщини, Києві. У компанії з'явилося багато клієнтів, які з вдячністю відгукуються про цих напрочуд гарних та дуже практичних стельових покриттях. Наші фахівці ніколи не робили секрету з монтажу натяжних стель, але тільки завжди попереджали, що установка натяжних ПВХ полотен потребує як спеціального обладнання, так і спеціального майстерності та вправності.

А ось установка тканинних стель Clipso та Descor не вимагає спеціального обладнання, але якісь навички в ремонтній роботі треба мати. У цій невеликій статті наші монтажники готові поділитися секретами установки натяжних тканинних стель з господарями - майстрами, які зможуть самостійно їх встановити. Як ми відзначили раніше, спеціального устаткування для монтажу тканинних натяжних полотен не треба, але все ж таки, якийсь інструмент все - таки треба. Ось його перелік: перфоратор, шуруповерт, рулетка, будівельний ніж, ножиці. Ще треба мати рівень, ножівка по металу, пасатижі, викрутки, спеціальний шпатель, відбиття і олівець. Основний матеріал, це сама поліестерова тканина Clipso або Descor, а для каркаса необхідні пластикові або алюмінієві профілі, суперклей та саморізи з дюбелями для кріплення.

монтаж тканинних стель

Ось це і все, що необхідно для монтажу тканинного полотна. Натяжна стеля будь-якого виду встановлюється на останньому етапі ремонту приміщення, коли вже стіни викладені плиткою, пофарбовані або обклеєні шпалерами все сміття після ремонту прибраний. Першочергове дію, це визначення висоти розміщення стелі. 3,5-4 см відстані йде на каркас від тканини до перекриття, плюс 2см на кріплення точкових світильників, а також всієї системи комунікації, вентиляційні короби, кабелі Інтернету і т. д. Вимірювання йде від самої нижньої точки стелі в кутку, зазначивши потрібний розмір, відбивається за рівнем лінія для монтажу каркасу. Так як тканина важче плівки ПВХ, то кріпити профілю каркаса необхідно через кожні 15см. Після монтажу каркаса по периметру стін, можна приступати до установки текстильного полотна. Щоб рівно і без будь-яких перекосів розподілити полотно по стелі, спочатку його, розгорнувши, розтягуємо по всій площі кімнати. Починається установка натяжної стелі з кутів кімнати, потім поступово заправляючи тканина в багет уздовж стін. Фахівці компанії користуються різними способами заправки тканини, але самий простий і доступний, це так званий «первинний хрест».

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

І справді починається робота зі створення хреста. Перш за все, починаємо заправляти в профіль тканина з центру довгої стіни, відступаючи від краю на 15-25см і на довжину 20-30см. Потім переходячи на протилежну сторону, повторюючи аналогічні рухи, при цьому полотно необхідно дуже якісно натягнути. Після проробляємо такі ж маніпуляції з короткими стінами приміщення. Ось і вийшов первинний хрест. Знову переходимо на місце установки полотна на довгій стороні, заправляючи полотно до кутах ліворуч та праворуч, але до кінця не доходячи десь на п'ятдесят сантиметрів. Щоб не пошкодити тканину працювати шпателем треба плавно, легенько. Точно також заправляємо тканина на другий довгої і на двох коротких сторонах. При цьому необхідно постійно стежити, щоб тканина не перетягивалась, і не було складок.

установка тканинних стель Clipso

У кутах приміщення тканина засовується в останню чергу, іноді доводиться робити ножицями надрізи. І ось стельова тканина рівномірно і якісно натягнута, обрізаємо зайву тканину ножем. Різати потрібно обережно, ставлячи лезо ножа перпендикулярно до стіни, щоб не пошкодити стелю. Останній штрих, декоративною планкою закриваємо відстань між стелею та стіною. Якщо дотримуватися цих порад, то монтаж натяжних тканинних стель не так вже і складний, можна впоратися і одному, хоча удвох набагато зручніше і швидше. Але якщо Вам не під силу встановити натяжні стелі телефонуйте в компанію «Леруа», наші фахівці швидко і якісно до того ж недорого виконають всі монтажні роботи. Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), вул. Воровського, 19, офіс 1.

р. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30. Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.