Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Поради дизайнерам-початківцям: можливості ексклюзивних натяжних стель

Встановлюючи натяжні стелі в Києві вже більш ніж 10 років, консультанти компанії «Леруа» готові допомогти у створення дизайну інтер'єру будь-якого приміщення. А так як проектування індивідуального та унікального оформлення квартири, будинку, офісу, та й будь-якого приміщення краще всього починати зі стелі, то треба знати хоч трохи про створення ексклюзивного стелі.

Є кілька варіантів ексклюзивних натяжних стель. Одним з найпоширеніших таких стель є натяжні стелі з арт-печаткою. На полотно чи на якій - то його ділянку, за допомогою широкоформатного принтера та сольвентних, екологічних та водостійких чорнила друкується зображення. Це може бути і репродукція картини видатних майстрів, пейзаж або візерунок, а також фото з особистого альбому. До будь-якого дизайну як сучасного, так і класичного підходять натяжні стелі з фотодруком. Історичний стиль дизайну доповнюється майже завжди пінополіуретановими розетками або з пінопласту, може бути ліпнина і з завитками плінтуси.

натяжні стелі

Ексклюзивний стеля можна зробити за допомогою напівпрозорої плівки, це світиться натяжна стеля. Більше всього він підходить до високих, великим, але темним приміщенням, де вузькі або затемнені нечисленні вікна.

Світяться стелі. Напівпрозора натяжна плівка - це основа для світиться стелі. Для її монтажу за технологією необхідно високе приміщення, так як прокладка густої мережі оптоволоконного кабелю та натяг напівпрозорого особового полотна займає близько 30 см.

Напівпрозорий стеля не потребує приладах освітлення таких, як люстра, він сам великогабаритний світильник з м'яким розсіяним світлом завдяки встановленій всередині підсвічуванню. Як варіант, може світитися не вся поверхня, а окремі малюнки чи візерунки, викладені оптоволокном.

Такий ексклюзивний стеля відмінно вирішує проблему великих, але темних приміщень з нечисленними, вузькими або затемненими вікнами. Поєднуючи арт-друк та напівпрозоре полотно, можна отримати ілюзію вікон над головою, скляного даху.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

3D конструкції. Це найдивовижніше ноу-хау в обробці стелі. 3D стелі можуть приймати різну геометричну форму або створювати ілюзію тривимірного зображення над головою.

Арки, півсфери і купола - одна з можливостей повністю змінити геометрію стелі, перетворюючи його в палацовий склепіння. Від великих і малих несиметрично чергуються хвиль навіть може запаморочитися голова, настільки реально стелю імітує розбурхане море. Варіації зі сходами, опуклі і увігнуті конуси - такі конструкції можуть бути самого сміливого дизайну.

Зоряне небо. Це дорога технологія натяжних стель, а точніше кілька різних, включають в себе і фотодрук, і оптоволоконну розведення. В залежності від вибору техніки створення «зоряного неба», стеля може бути звичайним днем, а вночі перетворюватися в сяє небозвід, або бути «зоряним» круглі добу. Ефект в будь-якому разі буде дуже сильним.

натяжна стеля зоряне небо

Небосвід може бути, в залежності від вибору техніки, тільки в нічний час, а вдень стеля буде звичайним, а може бути цілодобово «зоряним». Але ефект завжди дуже сильний.

А тепер кілька простих рекомендацій по дизайну. Щоб стеля не дисонував, а гармонійно вписався у стиль інтер'єру приміщення, необхідно при його плануванні враховувати загальний колір дизайну цього приміщення. Необхідно дотримуватися простого правила, ефектність стелі і скромність іншого дизайну, і навпаки. Тоді все вийде як можна гармонійно. Для планомірної і послідовної роботи з будівництва або ремонту, економію не тільки часу, а й грошей необхідно заздалегідь скласти дизайн інтер'єру та роль стелі в ньому. Створення ексклюзивного стелі вимагає дизайнерських рішень в інших елементах інтер'єру, аж до світильників. І останнє, для починаються дизайнерів, щоб отримати ексклюзивний, неповторний інтер'єр не треба експериментувати з комбінуванням стилів, особливо сучасних і старовинних. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте.

Наші адреси: р. Київ, Шевченківський район (Центр), вул. Воровського, 19, офіс 1. р. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30

Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.