Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Що шкідливо для натяжних стель?

Натяжні стелі з полівінілхлоридної плівки один з найміцніших стельових покриттів. Матеріал ПВХ може витримати навантаження в 100 кг/м2, володіє чудовою еластичністю, розтягуючись в два рази, він не втратить своїх експлуатаційних якостей. Клієнти компанії «Леруа», яка на ринку натяжних стель в Києві вже більше 10 років, встановлюючи у своїх оселях ці стелі, цікавляться, чого треба побоюватися при експлуатації натяжних полотен. Фахівці нашої компанії познайомлять коротко своїх клієнтів з тими речами, яких треба остерігатися при експлуатації натяжних стель. Хоча плівка ПВХ натяжних стель дуже тонка, але зіпсувати тупими предметами або її неможливо порвати.

А ось чого вінілові плівки боятися так, це дії колючих та гострих предметів, обробки агресивними і абразивними засобами, їх шкідливо як перегрівати, так і переохолоджувати. Запам'ятайте, що натяжні стелі не можна різати, колоти і шкребти гострими колючими і ріжучими предметами, як втім, це відноситься до всіх стельовим покриттям. Підвісні стелі навіть з металевих панелей теж будуть мати не естетичний вигляд, якщо від удару гострого предмета на них залишаться помітні вм'ятини. А натяжний полотно від таких дій просто перетвориться на клапті. Обробляти натяжні стелі агресивними речовинами категорично забороняється. Для відновлення глянцю, який з роками може перестати блищати, використовують 10% розчин нашатирного спирту, але використовувати нерозбавлений спирт, а також поліролі для натяжних полотен шкідливо. Не можна застосовувати для чищення плівки ПВХ різних розчинників типу Уайт-спіриту та інші.

що шкідливо для натяжних стель

Фарбу, яка може випадково потрапити на плівку необхідно відразу ж, не даючи засохнути, витерти сухою м'якою тканиною, тоді навіть плями від неї не залишиться. Відмінною особливістю натяжних стель є їх антистатичність, вони не збирають пил, а тому їх не треба чистити. Але по закінченню декількох років під час кухонних або ремонтних робіт вони все ж можуть забруднитися. У цьому випадку натяжні стелі витирають м'якою тканиною, змоченою в теплій воді з будь-яким миючим засобом, кіптява та жир відмінно видаляються таким способом. А от жодних абразивних речовин у вигляді порошків, а також металевих мочалок-скребків використовувати не можна, щоб тонку плівку не пошкодити, а глянсова поверхня не потьмяніла і втратила блиск. А тепер перейдемо до впливу температурного режиму на натяжні стелі. Отже, від 0 до 40 градусів тепла поливинилхлоридное полотно володіє чудовою еластичністю, не провисає, добре натягується, створює рівну поверхню і гарантовано прослужить не один десяток років. Натяжні стелі з плівки ПВХ підходить до всіх опалювані приміщення, а також і неопалюваним, але добре утепленим.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Але вони не підходять ті приміщення, де може бути низька температура, веранди, балкони, без системи опалення заміські будинки та дачі, в таких приміщеннях встановлюють тканинні натяжні стелі. ПВХ-полотно під тривалим впливом низьких температур втрачає свою еластичність, стає дуже крихким, найменший дотик може його пошкодити. Технологічно монтаж стелі з плівки ПВХ включає його розігрів до 50 - 80С. При цій температурі він стає зовсім еластичним, м'яким, обсяг його збільшується, остигаючи, він стискається і натягується. Щоб отримати ідеально рівну поверхню натяжний полотно викроюється менше потрібного розміру на 7-10%.

що шкідливо для натяжних стель

Ось чому в приміщеннях з високою температурою, наприклад, в сауні полотна ПВХ краще не встановлювати, щоб стелі не провисали над головою. Хімічно цей матеріал навіть при високій температурі безпечний для відвідувачів, але може викликати опік при контакті. Та й привабливого вигляду така стеля не буде мати.

Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте. Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), вул. Воровського, 19, офіс 1.

м. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30

Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67