Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Люмінесцентні натяжні стелі в дитячій

З особливою вимогою батьки ставляться до дизайну приміщення свої чад, вони намагаються зробити дитячу кімнату особливо затишною і прекрасній і в той же час, досить захищеної у питанні екології, безпеки, освітлення. Адже діти живуть у казковому світі фантазій, а обов'язок батьків забезпечити їх спокійне та щасливе дитинство. Дуже часто при оформленні дизайну дитячої кімнати доводиться враховувати боязнь дитиною темряви. Рішення цієї проблеми сьогодні, це установка люмінесцентних натяжних стель в кімнату дітей.

Фахівці компанії «Леруа», які займаються багато років встановленням натяжних стель в Києві, з готовністю змонтують люмінесцентне натяжний полотно в дитячій кімнаті. Складається це натяжний покриття з безшовної тканини або плівки ПВХ, на поверхні якої нанесено світиться зображення за допомогою широкоформатного друку. Друк наноситься люмінесцентними фарбами. Основний склад фарби це порошок люмінофор, фосфоресцентный пігмент, який накопичує від будь-якого джерела світла, світлову енергію, а потім, віддаючи її, світиться 8-12 годин. В натяжних стелях самосвітні фарби зовсім безпечні для здоров'я дітей, вони не радіоактивні, не нетоксичні, а люмінофор, головний складовий цих фарб, в 20 разів яскравіше фосфорних фарб. Люмінесцентні фарби не вигоряють на сонці, вони водостійкі, а так як вони не вимагають особливого догляду, то поверхня, пофарбовану ними, можна мити мильним розчином.

натяжні стелі в дитячій

Фахівці нашої компанії можуть встановити натяжні стелі в дитячій кімнаті двох видів, вдень невидимими та світяться будь-яким одним кольором. З обробкою невидимими днем фарбами стеля може бути білим або одноколірною вдень, а в темряві з'являються чарівні картинки над головою дитини. Таким чином, вимикаючи світло, дитина зможе спокійно засипати, не боячись темряви. Використання невидимих фарб у другому варіанті передбачає поєднання їх з екосольвентними звичайними чорнилами. У цьому випадку і вдень натяжні стелі будуть сяяти яскравими кольоровими малюнками в дитячій кімнаті, а в темний час доби стануть ще яскравіше та об'ємніше. Ефектні малюнки створюються світними фарбами днем.

Люмінесцентні натяжні стелі в дитячій

Кольорову картинку або монохромне світло можна отримати завдяки великому асортименту цих картинок. Якщо вдень світіння буде як легке мерехтіння, то вночі вся яскравість та краса проявиться повною мірою. Консультанти компанії «Леруа» застерігають, не встановлювати натяжні стелі в дитячих зі світними малюнками, нанесеними флуоресцентними фарбами. Так як ці малюнки світяться тільки в ультрафіолетовому промінні, то спати при цьому шкідливо для здоров'я. Флуоресцентні фарби використовуються для обробки барів, нічних клубів, диско - залів, але не в житлових приміщеннях, і звичайно ж не для дитячих кімнат.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Варіантів зображень для люмінесцентних натяжних стель для дитячої дуже багато. Стеля тут можна перетворити в зоряне небо, використовуючи два види фарби, білі хмари на блакитному небі вдень, а вночі на ньому з'явиться місяць і зірки. Космічний пейзаж багатий фантастичного виконання і в той же час світяться фарби наближають його до цього, надаючи йому натуральності та обсягу.

Улюбленою темою для дітей є море з його хвилями з морськими мешканцями. Натяжні стелі з морським дном і його мешканцями морськими кониками і восьминогами, зірками та черепашками будуть бажаним та чудовою прикрасою дитячої кімнати.

Безпрограшним варіантом прикраси стельового покриття буде зображення грайливих кошенят, яких обожнюють не тільки діти, але і дорослі. Фотодрук на натяжній стелі силуетів котиків грають на даху у світлі сяйва місяця на нічному небі буде відмінним рішенням. Ми представили тільки кілька варіантів зображень, на практиці їх дуже багато, тут і пейзажі джунглів та саван, букви та ієрогліфи. Вибір за Вами, а фахівці компанії «Леруа» готові допомогти в цьому. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте. Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), вул. Воровського, 19, офіс 1. р. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30

Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.