Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні стелі з Франції

Поява натяжних стель у Франції в 60-х роках минулого століття відкрило нову епоху в стельовому покритті. З тих часів і до теперішнього часу саме у Франції створюються якісні натяжні матеріали, з'являються самі передові технології. Компанія «Леруа» займається встановленням натяжних стель в Києві вже багато років, в основному використовує в якості стельового покриття французькі натяжні стелі.

Фахівці компанії як ніхто інший знають відмітні особливості якості французьких натяжних полотен. Натяжні стелі з Франції, рахуючись по праву самими якісними, мають до того ж саму багату палітру фарб при надзвичайно широкому асортименті. Французькі виробники досі тримають у секреті таємницю деяких нюансів виготовлення натяжного полотна, особливі добавки до нього. Німеччина та Китай з успіхом освоїли виробництво натяжних стель, але все ж вони не можуть конкурувати з витонченим французьким дизайном натяжних стель.

Натяжні стелі з Франції

Французькі натяжні полотна є найкращим сучасним матеріалом, вони дуже тонкі, легкі і при цьому, до подиву найміцніші. Шви зварювання полотен майже не помітні, вони тонше волосинки, але на практиці це саме міцне місце полотна. Таким його робить молекулярна нанопрошивка шва. Колір натяжної полотна завжди рівномірний, без жодних дефектів. Особливо це відноситься до глянцевим французьким стелям, рівномірність блиску просто вражає, а їх відображає здатність дорівнює майже 100%.

французькі натяжні стелі

 

Лакова фактура французьких натяжних стель при електричному освітленні переливається сотнями різноманітних відблисків. Плівка ПВХ та поліестеру тканина не провисають, чудово натягаються на натяжній стелі, на багато десятиліть зберігають свій бездоганний вигляд. Не варто забувати та про те, що європейські стандарти якості найжорсткіші у світі, але французький стельовий ПВХ матеріал виготовляється з найкращої сировини, а тканина з поліестеру просочується нешкідливими для здоров'я людей речовинами. Ось тому французькі натяжні стелі екологічно чисті, гігієнічні, володіють антибактеріальними якостями.

 

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

У Франції є сім'ї, в будинку яких вже більше 50 років були змонтовані перші натяжні стелі, які не втратила своїх якостей за всі ці роки, досі радуючи своїх господарів. Перевагу французьких натяжних стель можна знайти у всьому, протипожежні, стійкі до сонячного світла, не тьмяніють, не вигорають, не запалюються, єдино можуть розм'якшитися і плавитися при надвисоких температурах. Французькі натяжні стелі заслужено мають за всіма показниками найвищий клас А+. Вони дуже водостійкі, плівка ПВХ здатна утримати тонни води при затопленні, натяжні стелі не збирають конденсат, не відволожуються і не покриваються цвіллю, а тому їх легко можна очистити мильними розчинами. Перевагою французьких натяжних стель є ще й те, що вони не мають запаху, до того ж вони і не вбере сторонніх запахів. В жарку погоду або на кухонному виробництві, навіть якщо підгорить, стеля не вбере цього запаху. Вони також і не збирають пил на свою поверхню, так як володіють антистатичністю. Єдиний мінус французьких натяжних стель так це їх ціна, вони хоч і не на багато, але все ж дорожче німецьких і на порядок дорожче китайських. За якість завжди доводиться доплачувати.

Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте. Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), вул. Воровського, 19, офіс 1.

р. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30

Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.