Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні стелі та кімнатні рослини

Сучасний дизайн інтер'єру приміщення дуже змінився, порівняно навіть з останнім десятиліттям. Для стельової обробки з'явилися модні ультрасучасні натяжні стелі, які повністю змінили дизайн приміщення у неповторний та унікальний інтер'єр. І що найдивніше, змінилося ставлення до кімнатним рослинам, їх стали ставити не тільки на підвіконня, як це було раніше, але вони стали займати місця нарівні з іншими декоративними елементами сучасного інтер'єру. Фахівці компанії «Леруа» пояснюють це тим, що їх клієнтів, а компанія займається установкою натяжних стель в Києві, оточує інтер'єр з штучних будівельних матеріалів.

Вікна ставляться - пластикові, на стінах шпалери з вінілу або флізеліну, підлога з лінолеуму, ламінату або ковроліну. Скрізь штучний матеріал, хоча краса інтер'єру, так і практичність в теплозахисту досягнута. Але те, що людина-дитя природи, ніхто не заперечує. Ось цю природу, у вигляді кімнатних рослин стали додавати в своїх приміщеннях наші клієнти, оточувати себе природними натуральними очисниками повітря, насичувати приміщення корисними ефірними маслами. Встановлюючи натяжні стелі з плівки ПВХ в поєднанні з декоративними рослинами, кімната просто змінюється.

Натяжні стелі і кімнатні рослини

Адже пальми та квіти не тільки затишок, але й свіже, очищене від токсинів повітря, оптимальна вологість приміщення, нормалізація електромагнітного поля та захист від бактерій. Так, бактерицидними властивостями володіє хлорофітум, а заспокійливим, допомагає зняти стрес і заснути - герань. Прекрасними очисниками повітря в приміщенні та насичення його фітонцидами є диффенбахии і фікуси. У перший час після монтажу натяжних стель необхідно провітрювати приміщення, але якщо це за якихось причин не вдається, то ці рослини повністю справлятися самі.

Хотите получить дополнительную скидку 5-7%на натяжной потолок? Поделитесь с друзьями сссылкой:

 

И сообщите об этом нам по телефону: (044) 360-75-92 или (067) 172-01-52

Не менш корисними в будинках будуть і лаврові кущі, які у світлий час наповнюють приміщення додатковим киснем, а також роблять благотворний вплив при жовчних, кишкових і серцево-судинних захворюваннях. Від шкідливого електромагнітного випромінювання захищають кактуси, ці сукуленти, особливо довго голчасті, треба ставити поряд з телевізором та монітором комп'ютера, для зняття позитивної іонізації повітря. Наявність пластикових вікон і натяжних стель у багатьох власників викликає занепокоєння герметичність приміщення і сухість повітря в ньому. Нормалізувати вологість повітря допоможуть папороті, фіалки, цикламени, що вимагають рясного поливу, а через поверхню листя, виділяючи вологу, збагачують нею приміщення.

Вже давно відомі перераховані вище достоїнства кімнатних рослин, а якщо до цього додати ще й практичні функції, наприклад, розділити кімнату на зони, зелень візуально збільшує висоту кімнати, підкреслити якісь елементи дизайну або навпаки, дефекти заступити собою. Натяжним стелям часто доводиться вирішувати такі ж проблеми. Фахівці компанії «Леруа» іноді вирішують питання встановлення натяжних стель в приміщеннях, які чудово і давно вже облаштовані акваріумами, міні-фонтанами, міні-клумбами оранжереями, зимовим садом, а не тільки рослинами у вазонах, які можна перенести, виставити в інше приміщення.

натяжні стелі і кімнатні рослини

У таких випадках нашими майстрами використовуються для натяжних стель тканинні полотна. При їх установці немає необхідності використання теплової техніки, яка шкідлива рослинам, немає необхідності переміщення всіх цих чудес флористики. Безшовне стельове полотно пропускає повітря, тому приміщення не може перетворитися в теплицю з парниковим ефектом. Натяжні стелі в будь-якому випадку додадуть приміщенню неповторний дизайн. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте. Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), вул. Воровського, 19, офіс 1.

м. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30. Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.