Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Види натяжних стель

Компанія «Леруа» займається встановленням натяжних стель в Києві вже більше 10 років. Фахівцям компанії часто доводиться докладно розповідати про можливі види натяжних стель і їх варіанти конструкцій. Щоб краще ознайомити наших потенційних клієнтів з усім асортиментом натяжних стель, ми постараємося в цій маленькій статті систематизувати натяжні стельові покриття. Отже, всі натяжні стелі бувають, насамперед, за матеріалом тканинними або плівковими.

Тканинне полотно виготовляється з просоченого поліуретановим складом поліестерового матеріалу. Ширина тканинних полотен марки Кліпсо та Дескор досягає 3,1-5,1 метрів, в принципі цього більш ніж достатньо, щоб стеля була безшовним. Тканинні стелі дуже міцні, вони не так бояться випадкових пошкоджень як плівкові, а ось отвори під світильники можна легко вирізати, притому не треба армувати краю, так як полотно не розпуститься. Встановлюється натяжний тканинне полотно без теплушки, тканина натягується без нагрівання, тобто тут застосовується холодний монтаж. Тканинна натяжна стеля можна встановлювати в неопалюваних приміщеннях, в заміських будинках, на верандах та терасах, в ангарах.

Види натяжних стель

А за рахунок мікропор у тканинному плетінні створюється відмінний мікроклімат. Але необхідно зауважити, що тканинні види натяжних стель мають невелику колірну палітру, тільки 38 елементів. Завдяки добавці алюпигмента полотно descor має блискітки. Другим видом матеріалу для натяжних стель є плівка. Плівкові полотна, це дуже міцні, притому досить тонкі полівінілхлоридні плівки. Монтується таке натяжний полотно з допомогою теплового обладнання, коли полотно розігрівається і розтягується, а після остигання плівка сідає та натягується, поверхня стелі стає ідеально рівною. Плівкові полотна Франції, Німеччини, де їх випускають, мають ширину рулону від 1,3 до 2,7 метрів, це європейський розмір, а китайського виробництва від 1,5 до 5 метрів ширини.

Компанія «Леруа» найчастіше працює з європейськими полотнами, так як клієнти в Києві воліють більше європейська якість. І хоча плівкова це різновид шовні вінілові стелі, вони більш поширені, ніж тканинні, так як вони функціональніше, до того ж дешевше. Насамперед, вони водонепроникні, а в залежності від фактури полотна поділяються на матові, глянцеві, замшеві, сатинові, напівпрозорі і «металік». Поділяються натяжні стелі за кольором одноколірні, комбіновані та художні. Як і тканинні полотна, вінілові плівки мають кольору, але їх колірна гамма налічує близько 150 відтінків. Самими яскравими і різнобарвними є лакові полотна. Об'єднані стелі, це коли з двох або більше кольорових, однієї або різних фактур натяжних полотен зварюється одне натяжний полотно. Так створюються різні площини одного кольору з безліччю відтінків, або ж на стелі заграє веселка у всій своїй красі.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

І нарешті, художні стелі, виготовлені на основі плівки ПВХ або тканини, з нанесенням широкоформатного фотодруку. В якості зображення використовується будь-яка картинка, будь то репродукцію картини або фото, тому це один з найкрасивіших індивідуально ексклюзивних прийомів створення дизайну стельового покриття. Види натяжних стель залежать від кількості шарів, складності форми та комбінації з освітлювальними системами. Тут можуть бути одне-, двох - та багаторівневі композиції, системи «Зоряне небо» або конструкції 3D. Сходи, ніші, різкі та плавні переходи, різні форми набувають стелі багатоярусної конструкції. Стельова система «Зоряного неба» може створюватися декілька способами, зображенням, нанесеним на полотно люмінесцентною фарбою, установкою точкових світильників з кристалами поверх них або складною світлодіодним установки з оптоволокном.

натяжна стеля - зоряне небо

Стелі конструкції 3D мають обриси найскладніші, вони перетворюються в найрізноманітніші і неймовірні стихії і фігури, хвилі, дюни, це арки й куполи, конуси та колони і т. д. Співробітники компанії «Леруа» з готовністю привнесуть у Ваше житло шматочок прекрасного і гарантовано довго живе стельового покриття. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте.

Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), вул. Воровського, 19, офіс 1.

м. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30. Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.