Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні стелі або шпалери - що раніше?

З появою натяжних стель, починаючи ремонт, багато людей замислюються, що необхідно, насамперед, зробити, поклеїти шпалери або встановити натяжні стелі. Багато звертаються за допомогою в інтернет, в рядок пошуку забиваючи це питання. І отримують прямо протилежні відповіді, одні радять спочатку поклеїти шпалери, а потім монтувати стелі, інші навпаки. Консультанти компанії «Леруа» спробують у цій невеликій статті, ненав'язливо та неупереджено розібратися в цьому питанні.

Адже фахівці компанії вже багато років займаються встановленням натяжних стель в Києві, і їм часто доводиться займатися монтажем стелі до і після покриття стін. Ми підібрали відгуки клієнтів і майстрів по поклейке стін і монтажників стельового покриття інших компаній, щоб спробувати разом розібратися в цьому питанні.

натяжні стелі або шпалери

Один власник квартири поскаржився на майстрів, звернувся до малярам, ті заявили, що спочатку треба клеїти шпалери, щоб підрізаючи їх не пошкодити змонтовані натяжні стелі, а монтажники стелі, навпаки, переконували, спочатку стелю, щоб не зіпсувати дорогі шпалери.

І так, якщо спочатку змонтувати натяжні стелі. Монтажник натяжних стель впевнений в тому, що спочатку треба встановити стелю. Він аргументує це тим, що каркасні багети кріпляться дюбелями, під які перфоратором через кожні 10-15 см роблять отвори. Нові шпалери будуть в пилу. І друге, натяжні стелі служать не один десяток років, а шпалери звичайно треба міняти років через п'ять, як їх поміняти, якщо вони притиснуті профільним каркасом. А ще такий момент, зазвичай стіни не зовсім рівні і їх кривизну підкреслить пластикова заглушка, яка прикриває технічну щілину між стінами та стелею. Буде необхідність у даховому плінтусі, а при його фарбуванні можна забруднити і шпалери. Можна до поклейки шпалер щілини між багетом натяжної стелі та стінами зашпаклювати. Другий варіант, шпалери в першу чергу. Захисники цього варіанту наполягають на тому, що установка натяжної стелі, це остання, завершальна обробка в приміщенні. І роблять її в останню чергу. Монтаж натяжної стелі можна робити в кімнатах з меблями, не виносячи їх, і це великий плюс такої стельової системі. Меблі та шпалери можна накрити спеціальною плівкою.

Велика частина фахівців вважає, що монтаж натяжних стель зручніше проводити на вже поклеєні шпалери. Але ймовірність забруднити шпалери є, особливо із застосуванням теплової гармати, коли дуже жарко, монтажники спітнілі, необережний рух, і шпалери можна забруднити.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Фахівці компанії «Леруа» вважають, що питання, коли монтувати натяжні стелі не принциповий. У наших майстрів є перфоратори з вбудованим пилососом, ніякої пилу і бруду не буде, а щоб не забруднити, вже наклеєні шпалери, доводиться частіше мити руки, тільки і всього. Так що стелі можна встановлювати і до шпалер, і після. Просто для полегшення свого завдання і зняття з себе додаткової відповідальності, і ведуться такі спори. Питання це суто комерційний.

натяжні стелі або шпалери

Іноді нашим монтажникам доводиться виїжджати на один і той же об'єкт два рази, що для них в цьому немає ніякої проблеми. Просто клієнт хоче, щоб після вирівнювання стін був змонтований каркас для натяжної стелі. Потім він запрошує майстра поклеїти шпалери, а потім наші фахівці встановлюють натяжний полотно і стельовий плінтус. Іноді буває і так. Але найчастіше нашими професійними майстрами встановлюються натяжні стелі відразу, швидко, чисто та якісно, і це може бути як до поклейки шпалер, так і після. А вже вам вирішувати черговість шпалер або натяжних стель. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте. Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), вул. Воровського, 19, офіс 1. р. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30.

Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.