Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні стелі Descor, відгуки «за» та «проти».

З появою на ринку стельових покриттів натяжних стель, та ще й у таких різновидах, завжди викликала багато питань та абсолютно протилежних суджень. Одна частина людей виступає прихильником тільки вінілових натяжних полотен, а інші, навпаки, воліють лише тканинне покриття. Деяким клієнтам потрібно полотно тільки європейського виробництва, інші ж воліють безшовні китайського походження. Консультанти компанії «Леруа» вважають можливим зробити підбірку деяких оцінок, як позитивних, так і негативних, даних клієнтами компанії, з приводу стельової тканини descor. А так як компанія на стельовому ринку Києва вже давно, то рекомендації фахівців компанії будуть не зайвими.

«Стелі Дескор, це мій вибір», так сказав нам Микола, зателефонувавши по телефону. Він обґрунтував свій вибір тим, що в приміщенні з пластиковими вікнами занадто сухим став мікроклімат, а взимку повітря взагалі швидко застоюється, провітрювання не завжди можливо, і плівки на стелі йому б не хотілося. А вибір між тканинними полотнами descor або сlipso упав на descor, тому що, осередки тканини сlipso більш великі, більше будуть збирати пилу. Тканина descor більш ніжна і за кольором в наше приміщення більше підходить. Біла тканина descor з легким голубуватим відтінком як не можна краще підійде до нашого інтер'єру. До того ж, натяжний полотно Дескор, за якістю нітрохи не поступається тканини Кліпсо, набагато дешевше. Всі ці чинники зіграли свою роль у виборі Миколи стельової тканини Дескор.

натяжні стелі Descor

Клієнт Олексій відразу сказав, що він проти стельової тканини Дескор. Він сам установник стелі, вдома у нього вже стоять натяжні стелі, але тільки з натяжного полотна Кліпсо. Олексій аргументував це тим, що полотно Дескор є дешевим замінником французької натяжної полотна Кліпсо. Полотно Дескор не можна ставити там, де може бути затока стелі водою, він не вологостійкий, а навпаки, вбере в себе вологу, а після висихання на ньому залишаться плями. Після стелю можна пофарбувати, але тоді комірки закрасятся та дихати не зможе. І найголовніше, стельова натяжна тканина Дескор не є комплексною системою, і для її кріплення можуть використовуватися як кліпсові, так і алюмінієвий профіль. Але через десятиліття поведе себе з нерідною профілем, полотно Дескор він не знає, тому і проти нього.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Тетяна ж навпаки рекомендує Дескор полотно для натяжних стель. У невеликій 15 м2 кімнаті фахівці встановили натяжна стеля всього за три години. Стороннього запаху немає, сміття теж, зате білий красивий та дуже рівна стеля над головою. Хлопці так встановили стелю, що навіть без теплової гармати, провисання стельового полотна немає. Висота моєї кімнати всього 260 см, на монтаж натяжної стелі пішло, де то 5 сантиметрів, що практично зовсім не помітно. Якщо б моє помешкання було б вище, обов'язково б зробила багаторівневу конструкцію стелі, бачила багато красивих варіантів, але і мій стеля вийшов дивно прекрасним.

Юрій теж за Дескор стелю, називає його нормальним безшовним стелею. У своєму заміському будинку він вже 5 років як поставив тканинна натяжна стеля Дескор та дуже ним задоволений. Морозов він не боїться, порвати випадково його теж не можна, правда він тільки брудниться, а помити, як миються стелі з ПВХ плівки, вони стоять у квартирі Юрія, не можливо, його простіше перефарбувати.

Олена з чоловіком теж вирішували, які полотна для натяжної стелі вибрати, ПВХ плівку або полотно Дескор. Справа в тому, що вони захоплюються вирощуванням квітів, є великі та тендітні рослини, пересувати або і того гірше, виносити їх не можна. І коли дізналися, що тканинні стелі монтуються без теплової гармати, то питання відразу ж відпав сам собою. Звичайно ж, тканинне полотно Дескор, тим більше що воно пропускає повітря краще підійде в їх приміщення, де так багато квітів.

встановити натяжні стелі

І так, якщо Вам необхідно в своєму приміщенні телефонуйте в нашу компанію, приїхавши до Вас, наші фахівці зможуть підказати яке полотно вибрати ту чи іншу кімнату, швидко та гарантовано якісно змонтують його. Замовляйте натяжні стелі, телефонуйте. Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), вул. Воровського, 19, офіс 1.

м. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30. Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.