Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Тонкощі фотодруку на натяжній стелі

Однією з найяскравіших технологій створення натяжної стелі, є арт-друк. Фотодрук на натяжній стелі дозволяє в інтер'єрі приміщенні створювати самий ексклюзивний, унікальний інтер'єр, єдиний у своєму роді, що вражає своєю красою, будь-яку уяву. Фахівці компанії «Леруа», які займаються установкою натяжних стель вже не один рік, знають всі технологічні тонкощі установки натяжних стель з арт-печаткою, знають всі труднощі, проблемні та складні моменти. Фотодрук може бути шириною не більше 320 см, на таких принтерних верстатах друкуються художні полотна без швів, але якщо необхідно створити стельове покриття більшого розміру, тоді відбувається спайка окремих шматків.

В такому випадку зображення ділиться на дві або більше частин, друкується окремо на полотні необхідного параметра, а потім складається в потрібну картину та зшивається. Міцність стику дуже висока, вінілове полотно зварюється на верстатах струмом високої частоти і на спеціальному обладнанні тестується. На якість зображення може вплинути найменше зміщення частини фотодруку. Шов, який тонше волосся, наші фахівці приховують контуром малюнка, або якщо це можливо, площа зображення зменшують, щоб фотодрук не довелося зшивати.

фотодрук на стелі

У цьому, найкращим способом допомагає встановлення багаторівневої стелі. Дуже красиво виглядає стеля з фотодруком в центрі, а по периметру приміщення розташоване натяжний полотно глянсової або матової фактури. Дуже складним моментом арт-друк на вініловій плівці є деформація картинки при розтягуванні полотна. Для ідеально рівною натяжки на стелі, плівка ПВХ викроюється на 6-10% менше, ніж базовий стелю, і для отримання точного малюнка на стелі необхідно професійно розрахувати точну його геометрію. Такі зображення зможуть зробити тільки високопрофесійні фахівці.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Фотодрук на натяжній стелі залежить від матеріалу полотна. На матовому або сатиновом полотні фотодрук буде чітка, з соковитими глибокими тонами. На другому місці по чіткості зображення тканинні полотна Дескор і Кліпсо. Це від того, що якість друку з роздільною здатністю 1440 dpi залежить від ідеально гладкою і рівній поверхні, а поліуретановий текстиль все ж має перфорацію хоч і мікроскопічну. У дуже високих приміщеннях з використанням системи освітлення можна отримати реалістичну друковану картину, нанесену на напівпрозоре полотно. Така натяжна стеля забере у кімнати висоту не менше 30 див. Полотно глянцю з-за своєї здатності, що відбиває, створює враження отримання не якісного арт-друку. Адже на картинці в залежності від освітлення, відображаються всі предмети інтер'єру приміщення. На глянсове полотно краще всього підходять абстрактні зображення, тоді на стелі відбувається гра відтінків і смутні переливи, які тільки ще більше посилять ефектне враження. Якщо ми хочемо бачити на натяжній стелі чітку картину, то полотно треба вибирати без відображення.

Всі без винятку види стелі з фотодруком повинні бути добре освітлені, по периметру стелі повинна бути підсвічування, стеля має яскраво сяяти, а от стіни в приміщенні повинні бути скромними. Іноді стіни роблять навіть темними, що зробить кімнату вище і підкреслить фотодрук на натяжній стелі, а можна залишити стіни однотонними або з пастельним дрібним малюнком.

фотодрук на натяжній стелі

арт-друк на стелі існує ще й проблема кольору. Щоб зображення за кольором було максимально близько заданому, необхідно його друкувати на білому полотні. Але і тоді відтінки ідеально збігатися не будуть. У таких випадках робиться проба, щоб виключити сумнів у клієнта про якісному зображенні. Для проби роблять друк на маленькому шматочку та порівнюють з тим, підходять такі кольори малюнка чи ні. Ось таким чином фахівці компанії «Леруа» пропонують встановити гарантовано якісні та дизайнерські прекрасні натяжні стелі. Телефонуйте. Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), вул. Воровського, 19, офіс 1.

м. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30. Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.