Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Колір та натяжна стеля

Клієнти компанії «Леруа» дуже часто потрапляють у скрутне становище, при замовленні натяжних стель, у виборі кольору для них. Вибір кольору натяжної стелі ускладнений великим асортиментом полотна, адже він налічує більше 350 найменувань. А потім, колірна гамма стелі дуже впливає на психологічну атмосферу приміщення, так і на весь дизайн інтер'єру.Ось тому багато клієнтів не можуть, відразу визначиться, в якому кольорі вони хотіли б бачити свій стелю.

не Можна підходити до цього питання імпульсивно, одномоментні емоцій не повинні переважати. Так, наприклад, червоний, розкішний стелю встановлювати в житлових кімнатах, психологи не рекомендують, він буде тільки дратувати. Фахівці компанії «Леруа» хочуть звернути увагу своїх потенційних клієнтів виборі кольору натяжної стелі, як на загальноприйняті правила, так і на рекомендації психологів і дизайнерів.

колір і натяжна стеля

Загальноприйнята на сьогоднішній день правило, натяжна стеля в кольоровому тоні повинен виглядати хоч не набагато, але світліше стін приміщення. Тоді візуально збільшується простір, і немає поєднання контрастів. Ми не даремно зробили упор цього правила на сьогоднішній день, адже закони колірного дизайну, збагачуючись новими ідеями, постійно змінюються. Ще одне і те ж головне правило, температурне поєднання, тобто дотримання температури теплих і холодних відтінків. Насамперед, треба знати, що теплі тони кольору візуально зменшують приміщення, а холодні, навпаки, розширюють його. Психологи радять у житлових кімнатах, їдальні, кімнати відпочинку, спальні, на кухні дизайн повинен бути в одній колірній гамі, або холодною або теплою. Можна поєднувати температурні кольору на балконі, в коридорі, санвузлі, тобто там, де проживають з'являються епізодично. Встановлюючи кольоровий натяжна стеля необхідно пам'ятати, що будь-який колір впливає на психіку людини, на його душевну рівновагу і навіть дуже часто на здоров'я. Зараз коротенько розповімо вплив на психологію людини вибір кольору натяжної стелі.

Білий, один з найбільш традиційних квітів, він чудово поєднується, по своїй нейтральності, абсолютно з усіма фарбами. Білий колір має багато відтінків, це колір слонової кістки, крейдяний, молочний, перловий, сніговий та багато інших. Світлі натяжні стелі наповнюють кімнату чистотою новизни та свіжості, при тому, не зосереджуючи на собі ніякої уваги. Як правило, в інтер'єрі, де переважають темні соковиті тони, встановлюють світлий натяжна стеля, який підкреслить їх яскравість. Якщо стіни дуже світлі, то білосніжний натяжна стеля ставиться тільки в дуже маленькій кімнаті, тоді вона візуально збільшиться. Якщо така стеля поставити у великому приміщенні, то воно буде виглядати як лікарня, дитячій кімнаті додасть зайву строгість.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Синій натяжна стеля холодного відтінку ілюзорно робить приміщення вище і ніби розсуває його. Стеля кольору небесної блакиті добре себе зарекомендував в басейнах і ванних кімнат, так як сприяє розслабленню, а в спальні допомагає краще заснути. Для віталень кімнат підходять натяжні стелі в кольорі фіалок, щоб розвивати творчий потенціал, стимулювати бадьорість і життєрадісність. У дитячій кімнаті синюватий стелю заспокоїть і умиротворит занадто активної дитини. Стимулюючі кольори, кольорові натяжні стелі в зелених, жовтих, помаранчевих, червонуватих відтінків, які поліпшують розумову діяльність.

натяжну стелю і колір

 

Такі натяжні стелі підходять кабінети, для кухонь і їдалень, кафе, розважальних центрів, дитячих кімнат. Необхідно також знати, що несуть радість жовті тони, помаранчеві - оптимізм, ніжність і юність підкреслюють рожеві тони, зелені означають гармонію, а ось чуттєвість і пристрасть символізують червоні відтінки. Все, що Ви прочитали тут за кольорами натяжних стель, ні в якій мірі не є загальноприйнятими догмами, а просто рекомендації фахівців, які вже багато років на ринку натяжних стель. Якщо у Вас кардинально відрізняється сприйняття кольору від загальноприйнятої думки, то замовляйте натяжні стелі в тому кольорі, який принесе відчуття комфорту, затишку і гармонії у Ваше приміщення. Замовляйте натяжні стелі в компанії «Леруа». Телефонуйте. Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), вул. Воровського, 19, офіс 1.

р. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30. Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67