Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Ідеї для фотодруку на натяжних стелях

В даний час багато виявляють в дизайні інтер'єру свого приміщення смак високої художньої майстерності, щоб вишуканість інтер'єру радувало їх близьких та гостей багато років. Реальність реалізувати такий творчий потенціал у своєму приміщенні дає можливість застосування арт-друку. У цій невеликій статті фахівці компанії «Леруа» вирішили поділитися деякими ідеями по покриттю художніми зображеннями натяжних стель, а також відповідність прикраси стін, меблів та всіх аксесуарів інтер'єру.

Можливості широкоформатного друкування в інтер'єрі майже безмежні, вона може бути нанесена на будь-який матеріал, тканина та вінілову плівку для натяжних стель, кахель та шпалери на стінах, на підлогу і меблеві фасади. Фото декоративне зображення не змінюється під дією сонячних променів, води, так і час над ним не владний. Практична можливість надрукувати будь-яке зображення на поверхні дає можливість творчим господарями і дизайнерам втілити найнеймовірніші художні задуми в дизайні інтер'єру. Перш, ніж використовувати арт-друк, необхідно пам'ятати деякі важливі моменти. Щоб погляди всіх знаходяться в приміщенні не фокусувалися лише на стелі, не можна розміщувати яскравий великий малюнок на натяжній стелі, та ще й контрастний до решти інтер'єру. Якщо на натяжній стелі розташована фотодрук з великими яскравими квітами, то для того щоб самому не бути в напрузі, та й гості не дивилися весь час на стелю, необхідно для поєднання поставити такі ж великі квіти у вазу, зробити ікебану, а на шпалери та меблі розташувати більш дрібні малюнки. Повторення однакових малюнків не обов'язково, простір можна гармонізувати яскравими подібними плямами. Так, на білому натяжній стелі червоні троянди чудово поєднуються з червоними подушечками на білому покривалі, або яскраво-червоне крісло на білосніжному килимі.

фотодрук на натяжній стелі

Зображення дрібних малюнків, які відіграють роль контрастів, необхідно врівноважити різними елементами декору. Все інше в інтер'єрі повинно бути нейтрального кольору, білого, бежевого, пастельного або пісочного. Можна запропонувати кілька ідей для арт-друк на натяжній стелі. Чудово виходить на стелі фотодрук з африканськими тваринами, а на стінах можна зобразити джунглі або савани переходять на меблі великими кольоровими плямами або смугами, які імітують шкуру зебри, леопарда або тигра.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Для натяжних стель їдальні або кухні великої використовуються різні флористичні зображення, вони поліпшать настрій і посилюють апетит. Тут не обов'язково зображувати малюнки овочів та фруктів, можна на зеленому тлі розташувати невеликі жовті, оранжеві або червоні квіти. Тоді яскраві фарби будуть стимулювати травлення, а зелень завжди психологічно асоціюється зі здоровою їжею. Якщо на меблях обіднього гарнітура зобразити той же малюнок, що і на натяжній стелі, але в більш дрібному варіанті вийде прекрасне поєднання. Можна зробити все навпаки, фотодрук на кухонному натяжній стелі зобразити з дрібними квітами, а на меблях великі. Такі ж картинки зобразити на кухонних рушниках, посуді, прихватках.

Ідеї для фотодрук на натяжних полотнах

Художній друк на натяжній стелі в 3D зображенні, це сама неймовірна ідея в даний час. Для цього не так вже багато і треба, але ефект виходить просто приголомшливий. Ось один з таких прикладів, блакитні небеса на стелі, переходять прямо на стіни, і тут же з'являється пейзаж екзотичного острова на стіні, навколо острова зображення пенящихся хвиль і завершальний акорд, на підлозі за допомогою 3D зображені синє море з білою піною прибою.  Замовляйте натяжні стелі в компанії «Леруа». Телефонуйте. Наші адреси:

м. Київ, Шевченківський район (Центр), вул. Воровського, 19, офіс 1.

м. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30

Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67