Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Шафа купе і натяжна стеля

Консультантів компанії «Леруа» дуже часто доводиться стикатися з питаннями, чи є можливість встановити натяжні стелі в приміщення з вбудованими меблями. Так як компанія вже багато років працює на ринку натяжних стель, то фахівцям доводилося неодноразово монтувати натяжні стелі в квартирах, з вбудованими меблями. Є навіть кілька способів установки стелі в таких приміщеннях. Не секрет, що установка натяжної стелі ускладнюється наявністю шафи-купе, адже в даному випадку безпосередньо до меблів кріпиться полотно.

Шафа купе і натяжна стеля

І клієнт сам повинен вирішити, яким способом краще скористатися. Фахівці компанії, звичайно ж, підкажуть, як зістикувати натяжну стелю і шафу-купе. Ідеальним рішенням буде спосіб, при якому натяжний полотно монтується до верхньої частини вбудованих меблів. При цьому способі встановлюють дерев'яний брус на перекриття, і тоді до нього прикручують направляючий профіль натяжної стелі. Будучи загальною деталлю, брус з'єднує натяжна стеля і вбудований шафа-купе. В цьому і полягає перевага цієї системи, так як і натяжна стеля, вбудовані меблі не заважають один одному. Вони функціонують самостійно, і якщо знадобиться ремонт однієї з конструкцій, інша не буде цьому заважати.

шафа купе і натяжна стеля

Єдиним недоліком цього способу є те, що поверхня натяжної стелі повністю залежить від установки меблів. Так як меблі монтують раніше, то нерівність верхній частині шафи по рівню негативно позначиться на рівній поверхні стелі. Натяжна стеля встановлюють, в цьому випадку, паралельно верхній панелі шафи.

Наступний спосіб використовується не так часто. Але якщо вбудована шафа дуже великий, займає майже всю кімната, це вже ціла гардеробна, і красивий натяжна стеля просто необхідний, тоді використовується цей метод. Натяжна стеля монтується в шафі-купе точно такий, як і в основній кімнаті. Тут теж набивають міцний дерев'яний брус, а ще додають пластикову пластину. Вона використовується, якщо полотном натяжної стелі є плівка ПВХ, тоді необхідно стик меблевої направляючої склеїти з плівкою, щоб вона не порвалася.

Але в цьому варіанті для натяжної полотна краще підійде тканина, а не плівка ПВХ. Перевагою цього способу буде сам вид натяжної стелі, навіть у шафі він виглядає дуже естетично та приємно. Наші фахівці можуть зробити кріплення натяжної стелі до установки шафи. Мінусом такої установки є те, що ускладнені ремонтні роботи, якщо вони раптом знадобляться. Адже натяжна стеля, вбудована шафа-купе з'єднані кріпленнями між собою. Повноцінну гарантію на вбудований шафа-купе меблевики навряд чи дадуть, так як під верхню напрямну брус монтують не вони.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Наступний спосіб установки натяжної стелі використовують тоді, коли стандартну послідовність встановлення неможливо застосувати. Тоді шафа-купе і натяжна стеля встановлюють окремо один від одного. Іноді нашим монтажникам доводиться встановлювати натяжна стеля там, де шафа-купе з антресоллю коштує до самого перекриття. У цьому випадку антресоль трохи треба переробити, для створення верхньої панелі. Для цього відрізають 8-12 см частині дверей зверху, на цьому місці кріпиться панель ДСП або фанери, яка буде підставою для багета каркаса натяжної стелі. Замовляйте натяжні стелі в компанії «Леруа». Телефонуйте. Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), вул. Воровського, 19, офіс 1.

м. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30. Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.