Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Тонкощі і помилки при установці натяжної стелі своїми руками

Часто в компанію «Леруа» поступають дзвінки з питаннями, що стосуються монтажу натяжних стель. Чоловік вирішив, що може самостійно встановити натяжну стелю в своїй квартирі, прочитавши перед цим інструкцію, але щось пішло не так. Ось він знайшов компанію «Леруа», яка займається установкою стелі, і в паніці почав задавати питання з приводу невдалого монтажу натяжної стелі.Наші фахівці, як правило, виїжджають на місце і допомагають виправити помилки (якщо є можливість), допущені «новоспеченим» фахівцем.

Монтажники нашої компанії в цій невеликій статті вирішили поділитися тонкощами своєї роботи, щоб застерегти новачків від їх помилок. Адже встановити однорівневий натяжна стеля дійсно нескладно для фахівця. Але все ж тут, як і в будь-якому монтажі, є свої тонкощі в роботі, свої підводні камені.

Тонкощі і помилки при установці натяжної стелі своїми руками

Нюанси установки натяжних стель. Інструмент. Щоб не перегріти і не зіпсувати натяжний полотно, необхідно мати композитні безпечні газові балони і таку ж газову теплову гармату, але тільки не будівельний фен. Газова теплова гармата зможе набагато краще прогріти приміщення. А ще необхідно придбати спеціальні монтажні лопатки, шпателя, по краях без шорсткостей.

Профіль. На каркасі з алюмінієвого профілю, в обов'язковому порядку всі гострі місця, кути та стики необхідно заізолювати скотчем, щоб натяжний полотно не прорвалося. Техніка поводження з плівковим матеріалом. Перед початком монтажу натяжної стелі необхідно щільно зачинити всі вікна і двері, щоб уникнути протягів. Плівкове полотно в рулоні відразу не розгортайте, необхідно, насамперед, прогріти приміщення до 40 градусів. Після можна розгортати плівку, одночасно її прогріваючи.

Після починається заправка одного з кутів полотна, на виворітній стороні плівки стрілкою позначено напрямок установки. Потім кріпиться другий, протилежний кут, і так по черзі до кінця. Найскладнішим буде натягнути останній кут. Найкраще таку роботу робити вдвох, один прогріває полотно, а друга людина затягує його в профіль. Якщо помічника немає, то гармату треба поставити на підлогу, направивши її на той кут, який буде заправлятися в профіль. Наступним етапом треба натягнути боку полотна від центру до кутів, але за раз не більше 50 див. Кращим способом змонтувати натяжна стеля буде самостійно з допомогою гарпуна. Тоді навіть якщо на полотні залишаться невеликі складки, але гарпун ліг рівно в свій лаз, тоді плівка після остигання натягнеться рівно і стеля буде відмінним.

Шпалери. В процесі ремонту обклеювання стін шпалерами сталася до монтажу натяжної стелі. Тоді необхідно почекати кілька днів, щоб шпалери добре підсохли та не відклеїлися під час установки стелі.

Тонкощі і помилки при установці натяжної стелі своїми руками

Поширені найчастіше помилки. Встановлюючи натяжна стеля самостійно, часто забувають про світильники, які монтуються не на сам натяжна стеля, а на заздалегідь підготовлене під них кріплення, а також підготовлену платформу і отвори з армованими краями. Щоб отримати рівну стелю необхідно точно зробити виміри, особливо при наявності труб, відбити лінію горизонту тільки за рівнем. Плівку ПВХ можна зіпсувати, якщо теплову гармату розташувати дуже близько до полотна.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

А тепер про саму розповсюдженої проблеми для недосвідчених майстрів. Це заломи та складки на полотні, які багато хто вважає заводським браком, не знаючи, що виробничим браком є отвори, вкраплення і розводи на полотні. А складки і заломи виходять при нерівномірному прогріванні натяжної полотна, при монтажі стелі своїми руками. В такому випадку полотно не ставати настільки еластичним, не рівномірно розтягується, а при охолодженні може утворювати складки на стелі. Причиною заломів може бути і тривале зберігання або транспортування згорнутої, а не накрученою на тубу плівки. Проблема може критися в неточному зняття замірів. Викроювати полотно треба на 7-10%. менше потрібного розміру, в залежності від виду плівки. Цю проблему можна вирішити, почекавши пару місяців, тоді складки самі зникнути, але можна викликати фахівців і вони усунуть ці шорсткості на стелі. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте. Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), вул. Воровського, 19, офіс 1.

р. Київ, м Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30. Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.