Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Чи шкідливі натяжні стелі в дитячій?

Встановлюючи натяжні стелі в Києві, фахівці компанії «Леруа» досі стикаються з питанням, чи можна ставити натяжні стелі в дитячій кімнаті? Здавалося, що всі упередження про натяжних стелях давно вже розвінчані, але не тут то було. Є клієнти, які оформляють замовлення на монтаж натяжних стель у всьому приміщенні, крім дитячої. І тільки, спілкуючись з майстрами компанії, випитуючи все про якість стельового полотна, такі клієнти готові встановити натяжна стеля і в дитячій кімнаті, воліючи його побілки, шпалер або встановити гіпсокартонний стелю. Ось для таких своїх потенційних клієнтів консультанти компанії «Леруа» і вирішили довести безпеку, а за деякими ознаками навіть корисність натяжної покриття.

Перш за все, необхідно знати, що замовляти стельове покриття необхідно у перевірених часом компаній, щоб матеріал не був підробкою. Якщо компанія пропонує дешеве натяжний полотно, не поспішайте його купувати, от воно дійсно може бути шкідливо і не тільки для дитини, а для всіх членів сім'ї. Таке полотно може мати неприємний запах з часом неминущий, а виділяючи токсини, викличе алергію, до того ж через натяг може навіть розповзтися. Це дійсно шкідливі натяжні стелі, підпільні виробники економлять на дорогому обладнанні, барвники, стабілізатори та інших добавках, а в результаті отримують дешеве подобу натяжної полотна.

шкідливі натяжні стелі в дитячій?

Компанія «Леруа» працює з надійними європейськими виробниками натяжної полотна, яке сертифіковане та має міжнародні та вітчизняні сертифікати якості гігієни та пожежної безпеки класу А і А+, гарантовано на 12 років. Фактично такі натяжні стелі прослужать не одне десятиліття. Справжні натяжні стельові вироби для дитячої кімнати будуть просто знахідкою. Якісні натяжні полотна не збирають пилу на своїй поверхні, і що дуже важливо є антиалергенними і нешкідливими.

Стельові конструкції з справжніх натяжних полотен ніколи не потріскаються, не обсиплються, не пожовкнуть, не вигоряють на сонці, вони не бояться ударів м'ячем або іншими м'якими іграшками. Це абсолютно нешкідливі, гігієнічні, екологічно чисті та безпечні стельові матеріали. Є два види натяжної полотна, тканинні стелі, це поліестерове полотно з мікроперфорацією, яка перешкоджає застою повітря в приміщенні, по ширині його ще називають безшовним. Тканинне полотно створює природний мікроклімат в кімнаті, пропускаючи повітря, завдяки своїм крихітним отворів. Другий вид, це вінілова плівка, тонкий, але зате монолітно міцний та цілісний полівінілхлоридний матеріал, який може, захистить приміщення навіть від затоплення.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Відрізняються ці два матеріали тільки способом виготовлення, але служити вони будуть не одне десятиліття, так як не мають терміну придатності. Вибір матеріалу завжди залишається за клієнтом, наші консультанти можуть допомогти в цьому, відповідаючи на всі Ваші запитання.

натяжні стелі в дитячій

Говорити про шкідливість натяжних стель, це все одно, що говорити про шпалерах, адже вони не суто паперові, про клеї, про меблів з МДФ, а пластикові вікна, лінолеум та ламінат. Так в іншому майже все, що нас оточує, штучні та такі звичні та безпечні матеріали. Головне, після ремонту провітрюйте приміщення, щоб запаху не залишилося і все буде відмінно. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте. Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), вул. Воровського, 19, офіс 1.

р. Київ, м. Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30. Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.