Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжна стеля у ванній, так чи ні?

Клієнти компанії «Леруа», замовляючи натяжні стелі в житлові кімнати, часто запитують, а чи треба їх ставити у ванній кімнаті. На що консультанти компанії однозначно відповідають, натяжні стелі з полівінілхлоридної плівки встановлювати у ванній кімнаті не тільки треба, а просто необхідно, може навіть більше, ніж в будь-якому іншому приміщенні. І обґрунтовують це твердження кількома важливими аргументами.

По-перше, їх водостійкість, вони не схильні до гниття, не збирають конденсат, здатні витримати величезні об'єми води при затопленні, не дивлячись на свою маленьку площу і вага. Єдине, де не можна монтувати натяжні стелі плівки ПВХ, це в неопалюваних приміщеннях, температура повинна бути не нижче +5°С, і там де температура може перевищувати +50°С, це в лазнях та саунах. При низькій температурі плівка може ламатися, так як стає дуже крихкою, а при температурі понад +50°С, вона стає дуже м'якою і може провиснути.

натяжна стеля у ванній

У неопалювані приміщення краще всього підходять тканинні натяжні полотна Кліпсо і Дескор, вони безшовні, дуже добре переносять низькі температури, аж до мінус 40°С, так і високі. Обробляти стелі і стіни в парних краще всього не смоляними породами дерева. А ось для душових, ванн і басейнів натяжний полотно ПВХ є самим прекрасним видом оздоблення, яке не втратить свою форму, колір та свій відмінний первісний вигляд багато десятків років.

По-друге, декоративність натяжної стелі, особливо глянцевого полотна, яке найчастіше і встановлюється у ванній. Фахівці компанії «Леруа» монтують його за пару годин, сховавши некрасивий старий стелю, без його вирівнювання, на яке пішло б кілька днів. Достатньо лише бачити, що зі старого стелі сміття не буде обсипатися на натяжний полотно. Лаковий вініловий стелю має світловідбиваючої здатністю, яка робить невелику ванну об'ємніше та візуально вище. На глянсовому стелі всі предмети інтер'єру відбиваються в дзеркалі.

натяжна стеля у ванній

У натяжних стель є ще одна дуже приваблива естетична особливість, це великий вибір фарб і відтінків. Гармонуючи з поверхнею керамічної плитки глянсове полотно можна підібрати будь-якого відтінку, в тон плитці, на 2-3 тони світліше плитки або взагалі контрастного кольору поєднується, з настінним фризом. Натяжна стеля дає можливість створити самий прекрасний дизайн інтер'єру приміщення. І третє, його гігієнічність, полотно натяжної стелі не збирає конденсат. Стіни та дзеркала після прийняття гарячої ванни або душу обов'язково запотівають, а от з натяжним полотном такого немає, так як вона відразу приймає температуру приміщення. Пліснява та грибок на натяжній стелі не утворюється, вогкість в приміщенні не розлучається.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

До того ж вініловий натяжна стеля захистить приміщення від затоплення сусідами з верхніх поверхів або протікання даху. Натяжний полотно ПВХ не збирає на себе пилу, так як воно антистатично, що потрапляють на стелю краплі води швидко висихають. У великій прибирання такі стелі просто не потребують, змахнути хіба що павутину, інколи, при великому бажанні протерти полотно сухою м'якою тканиною або злегка помити мильною водою. Якщо в приміщенні встановлені натяжні стелі, то в ремонті не буде потреби довгі роки. Адже натяжний полотно має гарантійний термін 12 років, має європейські сертифікати якості та гігієни. Ось тому експлуатаційний термін його не обмежений, він може простояти в прекрасному вигляді не одне десятиліття. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте. Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), вул. Воровського, 19, офіс 1.

м. Київ, м. Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30. Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.