Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Ціни та види "Зоряного неба"

Одним з найбільш чудових дизайнів натяжної стелі є встановлення «зоряного неба» над головою. Створити гарний заспокійливий пейзаж у своєму приміщенні мріють багато клієнтів компанії «Леруа», розпитуючи консультантів, як вони встановлюються і яка їх вартість. Все по порядку. Існує кілька основних способів створення системи «Зоряне небо». Оптоволоконні конструкції. Монтажники з ниток оптоволокна за допомогою генераторів світла, що перетворюють електроенергію в світло, створюють різні малюнки, це зірки, планети, ракети, комети і так далі. Яскравість сузір'їв залежить від кількості в пучку ниток, самий мінімальний комплект становить 150 точок на 1 квадратний метр.

В залежності від складності конструкції та світло-динамічних ефектів залежить встановлення кількості генераторів. За складеним кресленням по перекриттю проводиться оптоволокно до заданих точок майбутньої зоряної системи. Можна розміщувати оптоволокно до площини стелі трьома способами. Найбільш поширеним є спосіб з проколом, коли кінці оптичних ниток, проколюючи полотно натяжної стелі, виходять на його поверхню. При включенні светогенератора, зображення починає яскраво світитися, мерехтячи та змінюючи кольору.

стеля зоряне небо

Можна змонтувати систему без проколу, коли оптоволоконні нитки, не проколюючи натяжної полотна, впритул підходять до його чорновий стороні. Кріплять оптоволоконні нитки на прихованому, так званому фальш-стелі. Вдень така стеля буде виглядати як звичайний рівна стеля одного кольору, а ввечері на ньому будуть горіти сузір'я далеких галактик. Третім способом буде французьке зоряне небо, своєрідний стелю з зорепадом. Тут нитки оптоволокна витягують на різну довжину від 10 до 30 см від стелі, а не ховають та не обрізають на рівні з ним. На тлі лакового натяжної полотна чорного, шоколадного, темно-синього або фіолетового кольору виходить приголомшуюче враження від сяючих оптоволоконних ниток. Правда, консультанти компанії відзначають, що така стеля не підійде скрізь і всюди, а тільки до своєрідного дизайну інтер'єру приміщення. Та й вартість його не маленька.

найвражаюче «Зоряне небо» від SWAROVSKI, створюється дизайнерами з оптоволокна і кришталевих кристалів австрійського бренду SWAROVSKI. Міліметрові кристали SWAROVSKI використовуються не тільки з оптоволокном, але ще і в складі зі світлодіодами і генератором. По своїй красі це один з найбільш незрівнянних натяжних стель, але і самих дорогих. «Зоряне небо» класу «Ексклюзив», де зірки не лише мерехтять, але по небу літають комети і спалахують нові зірки.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Все це працює завдяки светогенератору, оптоволокну і яскравих світлодіодів. Наші фахівці можуть створити ефект веселки використовуючи кристали і білий світ, який буде виходити від кожної зірки. Це найоптимальніше зоряне небо для високих великих приміщень з матовим білим натяжним полотном. При цьому кришталики виглядають прекрасно і вдень, а не тільки при нічному освітленні.

«Зоряне небо» від SWAROVSKI

Одним з найбільш недорогих і дуже поширених варіантів "зоряного неба", це натяжна стеля економ-варіант, німецької компанії "Nobile" з точковими світильниками" в якості зірок. Використовуючи регульований вимикач диммер, світильники, діаметр яких складає всього 30 мм, створюють дуже різні по яскравості освітлення. Вартість натяжних стель необхідно уточнювати, зателефонувавши в компанію «Леруа». Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте. Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), вул. Воровського, 19, офіс 1.

р. Київ, м. Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30. Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67