Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні стелі та супутні послуги

Встановлюючи натяжні стелі, фахівці компанії «Леруа», дуже часто надають додаткові послуги, які виникають в процесі монтажу. Професійні монтажники нашої компанії є багатопрофільними фахівцями, які не тільки встановлюють натяжні стелі, але при необхідності зможуть виконати електротехнічні, тепло та звукоізоляційні, вентиляційні та інші, пов'язані з стелею роботи. Найчастіше нашим фахівцям доводиться виконувати електротехнічні роботи, адже на натяжна стеля нічого не кріпиться.

На чорновому стелі для точкових світильників робиться спеціальне кріплення. Майстер для пристрою освітлення робить розподіл проводів, а для захисту від затоплення встановлює їх в гофру. Якщо на місці старої люстри, яка демонтується, планується встановити великий складний світильник, то під нього монтується універсальна майданчик.

монтаж натяжної стелі

З внутрішньої сторони на полотно перед натяжкою плівки клеїться армуюче кільце, по якому вирізається отвір, після установки натяжної стелі, а потім навішується і підключається люстра. Фахівці компанії проводять весь комплекс робіт для якісного освітлення приміщення, монтують підсвічування, підключають вбудовані світильники, а також встановлюють трансформатори та захисні пристрої для галогенних ламп. Вони можуть, при необхідності, прокласти дроти прямо до стелі, закріпивши їх та закривши отвори. Підключення до вимикача входить до влаштування системи освітлення.

За бажанням клієнта майстри компанії зможуть якісно та швидко змонтувати для примусової вентиляції витяжні вентилятори. Влаштовуючи монтажні майданчики, фахівці роблять з'єднання гофрованих труб з висновками вентиляції. Вартість вентиляційних робіт включають в себе вартість матеріалів, пластикового люка, армуючого кільця і клею. Крім роботи з вентиляції наші професійні монтажники можуть встановити датчики пожежної та захисної сигналізації. В ці роботи входять установка монтажних майданчиків, спеціальними кільцями армування натяжної полотна і створення в плівці отворів, закріплення та підключення датчиків. Тепло - або звукоізоляцію наші майстри встановлюють до монтажу натяжної стелі з матеріалу клієнта.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Встановлюючи натяжні стелі, часто виникають додаткові роботи, наприклад, необхідність обійти трубу на кухні, яка йде на наступний поверх по перекриттю. Тоді в натяжній полотні під цю трубу робиться отвір, яке захищене армуючої вставкою. Наші фахівці іноді, за бажанням клієнтів знімають і навішують стельові та настінні карнизи. Для установки каркаса натяжної стелі на кухні і санвузлах, стіни яких облицьовані керамічною плиткою та керамогранітом в басейнах, монтажникам доводиться свердлити отвори в цих плитах.

Натяжні стелі і супутні послуги

Найбільш розповсюдженими додатковими послугами, при установці натяжних стель, можуть бути зняття, перенесення і встановлення антресолей на місце, демонтаж та монтаж кухонних козирків, навісних полиць, шаф та інших меблів. Іноді навіть доводиться робити припасування дверей вбудованих антресолей, подпиливая їх і потім шліфуючи. І в кожному окремому випадку наші майстри зроблять свою роботу професійно та на високому рівні. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте. Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), вул. Воровського, 19, офіс 1. 

м. Київ, м. Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30. Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67