Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Як роблять натяжні стелі?

В даний час склалася така ситуація з натяжними стелями, чим вище їх популярність, тим більше з'являється питань, пов'язаних з ними. На телефони компанії «Леруа» надходять запитання, в яких потенційні клієнти хочуть знати все про технічні характеристики натяжних стель, їх переваги та недоліки, а також ща таки вінілові полотна. Клієнтів цікавлять все, що пов'язано з натяжними стелями, з чого починається їх встановлення, скрізь їх доцільно встановлювати чи ні, та багато інших запитань надходить на телефони компанії. А так як компанія «Леруа» займається монтажем натяжних стель в Києві вже більше 10 років, то консультанти компанії допоможуть розібратися в деяких питаннях пов'язаних з установкою натяжних стель та з їх експлуатацією.

Фахівці нашої компанії готові відповісти на будь-яке питання, що стосується натяжних стель, але однозначної відповіді не може бути, так як створення натяжної стелі в кожному випадку включає в себе різні етапи. Так пристрій теплоізоляції та вентиляції може бути, але може і не бути при монтажі стелі, а ось електротехнічні роботи, замір та виготовлення полотна, роботи з монтажу каркасу, натяжка полотна будуть в обов'язковому порядку. Насамперед, треба зауважити, що в процесі виробництва натяжної стелі з гарпуном майже не вимагається підготовчих робіт.

Як роблять натяжні стелі

По всьому периметру приміщення досить звільнити підходи до стелі, а ще винести з кімнати тварин та рослини. Виробництво натяжної стелі починається з виміру приміщення, це дуже важливий крок, особливо при гарпунному способі, ретельно виміряти приміщення, так як схема майбутнього натяжної стелі буде створена на підставі цих вимірів.

натяжні стелі

Цифри виміру вносяться в комп'ютерну програму, яка видасть креслення, на підставі якого для викрійки вінілового стелі, робиться лекало. В обов'язковому порядку в схемі будуть вказані всі комунікації, які пов'язані з стелею. Роботу по вимірюванню приміщення повинен виконувати високопрофесійний фахівець. Наступний етап це виготовлення вінілового полотна, і воно виконується у виробничому цеху. За лекалами виробники натяжний полотно розкроюють, а потім спаюють частини плівки в одне полотно, на верстатах струмом високої частоти, роблячи наноионную прошивку шва. В майбутньому стелі, якщо необхідно, центрируют або вирізують внутрішні отвори і в задане положення призводять шви. Потім приварюють по периметру стелі гарпунний багет. На спеціальному сертифікованому обладнанні перевіряють виготовлене полотно на відповідність стандартам якості.

Електротехнічні роботи проводять до монтажу стелі, монтуються кріплення під світильники, простягається електрична розводка, адже на вінілове полотно абсолютно нічого не кріпиться, все зміцнюється на перекритті. Якщо планується встановити важку люстру, то під неї встановлюють дерев'яне кріплення, а під невеликі світильники роблять кріпильні стійки із сталевих смуг. Під кріплення світильників встановлюються армуючі кільця.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Наступний етап, це монтаж каркаса, по периметру приміщення, з відміткою його за нульовим рівнем закріплюється каркас з пластикових або алюмінієвих профілів. Потім починається монтаж натяжної стелі, перед розгортанням вінілового полотна, приміщення прогрівають до 40С тепловою гарматою, а саме полотно при розгортанні теж прогрівають до 60С. Тоді вінілова плівка буде еластичною та добре натягується на каркас встановлений. На полотні з внутрішньої поверхні вказаний кут, з якого починається монтаж, потім в профіль плівка заправляється в протилежний кут, і так кожен черговий кут. Потім полотно вставляється уздовж стіни, до самого замикання гарпуна. Маскувальною стрічкою закривається технічна щілину між стінами і стелею. Спочатку полотно натяжної стелі буде провисати, але в міру остигання воно буде натягатися і вирівнюватися, утворюючи при цьому ідеальну гладь.

І останнє освітлення, під освітлювальні прилади вирізаються у натягнутому стелі отвори, в армуючих кільцях, щоб не деформувати вінілову плівку. Потім закріплюють світильники. Таким чином, натяжна стеля встановлений і простоїть він не одне десятиліття, радуючи своїх господарів. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте. Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), вул. Воровського, 19, офіс 1.

р. Київ, м. Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30. Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.