Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні стелі в "хрущовці"

З появою в даний час нових стельових покриттів, натяжних стель, з'явилися широкі можливості для творчого створення незвичайного сучасного дизайну інтер'єру, особливо в квартирах нового планування. Але чи можна, а головне, треба встановлювати натяжні стелі в малогабаритних приміщеннях, так званих «хрущовках», ці питання задають по телефонам компанії «Леруа». Адже підняти стелю неможливо, та й розсунути стіни не вийде, хіба що їх можна вирівняти. Тому багато, що проживають в невеликих квартирах вважають, що натяжні стелі та «хрущовки» не сумісні.

Адже вони зроблять невисокі кімнати ще нижче, за своїми технічними характеристиками не відповідають малогабаритним приміщень, натяжні стелі можуть гармонійно вписатися тільки в дизайн великих кімнат і останній аргумент, висока їх вартість. Фахівці компанії «Леруа» вважають такі доводи помилковими, через брак інформованості. Встановлюючи натяжні стелі в Києві вже більше 5 років, вони на ділі бачать, що натяжні стелі в маленьких квартирах ще більш необхідні, ніж у просторих апартаментах. Такі стелі вирішують кілька найактуальніших проблем. Насамперед, приховуючи кривизну перекриття, створюють ідеально рівну поверхню стелі. На час ремонту стелі мешканці можуть залишатися в квартирі, меблі та речі ні куди не виносяться, досить по периметру стелі звільнити місце, сам ремонт одного стелі займає всього 2 години. Монтаж стелі обходиться без звичного будівельного сміття, пилу та бруду.

натяжні стелі в хрущовці

Натяжна стеля з плівки ПВХ захистить приміщення від затоплення зверху, адже в цих будинках труби комунікації теж старі, і не факт, що всі сусіди зверху замінили їх новими. Але проблеми потопу з натяжними стелями не буде, так як плівка ПВХ зможе витримати до 100 л води на 1кв.метр, а після зливу води, просушене полотно повертається в свій початковий стан. Ще одним плюсом натяжної стелі є те, що в разі поломки електропроводки або інший комунікації до них легко дістатися, адже вони знаходяться між натяжним і чорновою стелею.

Немає необхідності псувати стелю, а потім його закладати розчином, просто натяжна стеля демонтують, частина або весь, а потім встановлюють назад. І може бути саме головне, натяжні стелі, забираючи 3-4 см висоти базової стелі, в той же час візуально роблять приміщення вище і більше. Так, маючи світловідбиваючу здатність до 95%, глянсовий французький натяжна стеля створює ефект нескінченної висоти, приміщення візуально здається в два рази вище. Консультанти компанії спростовують всі міфи, пов'язані з натяжними стелями.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

І насамперед їх висока вартість. Звичайно, якщо порівнювати їх з побілкою стелі або обклеюванням шпалерами по кривому стелі, то вартість натяжних полотен буде вище, але якщо брати інші сучасні види стельової обробки, вартість така ж, іноді навіть нижче, так як матеріалу на невеликий стелю піде менше. А європейська гарантія якості натяжної стелі дається на 12 років, хоча фактично вони служать набагато довше. Недоречний дизайн, теж не підходить до натяжні стелі в маленьких "хрущовках ". Звичайно, дизайн багаторівневої стелі не доречний, але однорівневі конструкції натяжної стелі впишуться в будь-який дизайн інтер'єру, підійдуть до будь-якого стилю. Адже є величезний вибір плівок ПВХ, різних найменувань фактур і забарвлень налічується понад 350.

натяжна стеля в хрущовці

Надумана проблема і технологічних складнощів. Це для тих, хто не може якісно встановлювати натяжні стелі. Наші фахівці легко монтують їх в будь-яких приміщеннях. Єдино про що вони просять клієнтів, щоб шафи під натяжними стелями та предмети на цих шафах були без гострих кутів, щоб не пошкодити натяжний дуже тонке полотно. І так, дорогі наші замовники, натяжні стелі можна і навіть потрібно ставити в будь-якому приміщенні, навіть в «хрущовці», це практично, функціонально і дуже естетично. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте. Наші адреси: м. Київ, Шевченківський район (Центр), вул. Воровського, 19, офіс 1.

р. Київ, м. Позняки (Лівий берег) вул. Княжий Затон 2/30. Телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.