Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Стильний інтер'єр своїми руками

В даний час багато клієнти бажають створити в своєму будинку, квартирі унікальний дизайн інтер'єру. І крім добротної та сучасної обробки, а також красивою меблів багато хочуть зробити в своїй квартирі, будинку або офісі свій унікальний, індивідуальний стиль інтер'єру, створити в дизайні приміщення свою родзинку. На сьогоднішній день в арсеналі дизайнерів є безліч хитрощів та маса коштів, для виконання самого унікального замовлення клієнта. І одним з таких інструментів є установка художнього натяжної стелі, яка як не можна краще допомагає досягти будь-якої мети дизайнера.

Художня стеля, це не тільки розпис талановитим художником стелі, створення кистю руки художнього твору на стелі, яке обійдеться замовнику дуже дорого. В даний час є сучасні технології створення художнього стелі більш практичні, до того ж набагато дешевше, за допомогою натяжної стелі з фотодруком. Альтернатива художній стелі, це фотодрук малюнка, нанесеного за допомогою промислового принтера та экосольвентних чорнил натяжних полотен ПВХ. Необхідно відзначити, що екосольвентному фарби, насамперед, безпечні для людини. Ці чорнило володіють високими технічними характеристиками, вони стійкі до впливу навколишнього середовища, не вигорають, не блякнуть, під впливом підвищеної температури та вологості не розпливаються, не виділяють токсичних речовин. Екосольвентному чорнило відносяться до категорії безпечних матеріалів для людини.

стильний натяжна стеля

Якщо врахувати унікальні властивості самої плівки ПВХ, та ще й фотодрук на цьому полотні, то в кінцевому підсумку виходить функціональне, надійне, дуже стильне стельове покриття, унікальний елемент декору. Безмежний вибір зображень є головною перевагою художніх стель. Фотодрук на натяжній стелі може бути самою різною, від витіюватого орнаменту до картини, відомої на весь світ великого художника. До того ж, зображення може покривати всю стельову поверхню, так і окрему частину стелі, залежно від вибору самим клієнтом або дизайнером. В каталозі фотодрук на натяжних стелях компанії «Леруа» зібрані малюнки різної тематики, представлені тут природа, тварини, абстрактний світ, небо, море, квіти, вода та багато інших зображень.

стильний натяжна стеля

Так як фахівці компанії займаються встановленням натяжних стель в Києві вже багато років, то вони стверджують, що зазвичай у ванній клієнти замовляють фотодрук морської тематики, теми неба та води. В дитячі кімнати віддається перевага на користь героям мультфільмів, казок, тваринному світу, пейзажі або космос. Кухні та їдальні зазвичай прикрашають натюрморти і різні гастрономічні картини. У вітальні, кабінети та спальні клієнти найчастіше вибирають картини природи, квіти, абстракція. Консультанти компанії знайомлять своїх замовників з особливими вимогами, що ставляться до якості картинок на натяжній стелі. Дизайнери компанії запевняють у тому, що найпопулярнішою темою фотодрук на натяжних стелях є тема небо, до того ж саме різне.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Варіацій тут дуже багато, причому вони завжди безпрограшні, це світанки і заходи сонця, пухнасті та білі хмари, можуть бути й хмари грозові. Щоб зробити образ приміщення єдиним у своєму стилі, завершеним, малюнок на стелі плавно переноситься на стіну або інший елемент інтер'єру. Величезним плюсом цієї новітньої технології є те, що кожному клієнту не обов'язково слідувати у виборі картинки популярності тієї чи іншої тематики. Він може вибрати те, що особливо важливо для нього, підкреслюючи цим свою індивідуальність та свою унікальність. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.