Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Дірка в натяжній стелі

Чим більше клієнтів з'являється в компанії «Леруа» тим більше питань виникає до натяжним стелям. А так як наша компанія займається установкою натяжних стель в Києві вже більше 5 років, то питання виникають найрізноманітніші. У цій невеликій статті ми торкнемося пошкодження натяжних стель. Деякі клієнти представляють натяжні стелі у вигляді надувної кульки, який, якщо випадково проткнеш, то відразу ж лопне, звисаючи порваними лахміттям зі стелі.

Фахівцям компанії іноді доводиться ремонтувати стелі від випадкових порізів, вони знають безліч способів ремонту, щоб на натяжній полотні це було зовсім не помітно. Найбільш елементарним способом ремонту є підклеїти латку на натяжній стелі, до того ж, це і найдешевший спосіб.

Дірка в натяжній стелі

Цей метод хороший, якщо поріз або прокол крихітний і знаходиться в непримітному місці. Але малопомітну і дуже акуратну латку повинен накласти тільки фахівець, інакше після так званого «ремонту» доведеться міняти все полотно. І ще дуже важливо пам'ятати, відразу ж після виявлення дірки в натяжній стелі необхідно обережно стягнути краї розриву малярським паперовим скотчем або навіть звичайним. В іншому випадку дірка на полотні може істотно збільшиться, адже розрив понад 20 сантиметрів вже майстрами не ремонтується. Підклеїти порив можна тільки спеціальним клеєм для натяжних стель, майстер зсередини подклеит шматочком полотна того ж кольору, що і стельове полотно. Використовувати для цієї мети різні суперклеи категорично заборонено.

Залатанное місце, якщо воно знаходиться на видному місці стелі, можна задекорувати наклейками по всьому натяжного полотна. У кухні зазвичай наклеюють етикетки фруктів або овочів, в дитячій кімнаті використовують декор з героями казок, квіти, сонечко, хмари. Місце латки у ванній кімнаті прикрашають наклейками мешканців морів, а флористичними або геометричними візерунками задекорируют інші приміщення. Якщо прорив невеликий, до 10 сантиметрів, то його можна закрити, армировав попередньо краю дірки, вставивши ґрати вентиляційної або пожежної сигналізації.

Демонтажу полотна тут не потрібно, та і ціна цієї роботи буде невелика. Є ще один спосіб ремонту стелі, це установка додаткового точкового світильника, або навіть декількох світильників, щоб зміни гармонійно вписалися в інтер'єр приміщення. Але тут вже є необхідність демонтувати натяжна стеля, щоб на базовому стелі провести електропроводку та закріпити світильники. Тоді вся кімната, з додатковим освітленням, зовсім по-новому буде виглядати. Самим непомітним варіантом усунення недоліку, є перекроювання та перетяжка натяжного полотна. Тут доведеться натяжна стеля демонтувати, зіпсовану частину полотна відрізати, гарпун приварити і полотно заново натягнути. У цьому випадку на полотні зовсім не видно ремонту.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Бувають випадки, коли пошкодження стелі відразу не помітили, дірка стала великою, до того ж далеко від стіни. У такому разі є необхідність встановити нове полотно, але каркас залишається той же. Тоді стеля може зовсім зміниться і по фактурі натяжної полотна та за кольором, стане зовсім новим натяжною стелею. Фахівці компанії «Леруа» просять своїх клієнтів берегти свої натяжні стелі від механічних пошкоджень, але у випадку необхідності телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.