Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Тканинні натяжні стелі Clipso

Одним з найпопулярніших стельових покриттів на сьогоднішній момент є натяжні стелі тканинного полотна. Вперше вони з'явилися в швейцарській компанії Clipso A. G. у 1997 році, де тканина використовувалася в якості бази натяжної стелі. Технологічно цілісне полотно Кліпсо виготовляється складним трикотажним плетінням із синтетичної тканини, просоченої поліуретаном. Завдяки такій просочення міцність матеріалу збільшується в 15 разів порівняно з ПВХ плівкою.

До того ж полотно Кліпсо, це безпечний, екологічно чистий матеріал, що забезпечує одночасно водонепроникність та мікроциркуляцію повітря.

натяжні стелі Clipso

Це один з сертифікованих матеріалів, призначених для установки в приміщеннях дитячих та медичних установах. Дихаюче полотно Кліпсо користується в даний час величезною популярністю дизайнерами всіх країн світу. Тканинні натяжні стелі є безшовними, завдяки ширині полотна до 5 метрів, а це в свою чергу значно прискорило та спростило роботу не тільки монтажників, але декораторів та дизайнерів. Відпала проблема підбору малюнка і стикування швів, а для установки натяжної стелі робиться всього 2 виміру приміщення, максимальна ширина і довжина.

стелі Кліпсо

Термін установки натяжної тканинного стелі скоротився, так як розкрій полотна проводять безпосередньо в приміщенні під час його монтажу. Установка стелі здійснюється без використання теплової гармати, тобто без розігріву приміщення, на відміну від плівки ПВХ, монтажні роботи, при цьому будуть проведені швидко та чисто, порівняно з гіпсокартонним покриттям. Так стверджують фахівці компанії «Леруа», які багато років зайняті монтажем натяжних стель в Києві. Задовольнити смак самих витончених та вимогливих клієнтів можна за допомогою безшовних натяжних стель Кліпсо, які дозволяють наносити будь-які малюнки та зображення на їх поверхню, як у ручному режимі, так і за допомогою фотопринтери.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

При цьому необхідно пам'ятати, що тканинні натяжні стелі можуть бути тільки матовими, для любителів глянсової поверхні необхідно вибрати іншу різновид стельового полотна.

На сьогоднішній день в компанії Clipso є 5 основних видів тканинних натяжних полотен:

1. Насамперед, це стандартні рулони білої тканини, ширина до 5,1 м. На таку тканину можна з легкістю нанести будь-який малюнок, за бажанням клієнта.

2. Рулони кольорової тканини, шириною від 3,4 до 5,1 метра, колір може бути сірим, чорним, бежевим, рожевим, блакитним або салатовим.

3. Акустична тканина в трьох кольорах, біла, чорна і бежева, це тканини, які створюють необхідний акустичний ефект, значно покращують звукоізоляцію. Їх можна монтувати на стіни приміщень.

4. Антибактеріальні тканини, які застосовуються в медичних та косметологічних установах. Просякнуте спеціально розробленим препаратом Tinosan SDK, стельове полотно має антибактеріальну властивість.

5. Прозорі тканинні полотна. При створенні світлових або колірних оригінальних композицій використовуються як раз прозорі тканини для натяжних стель.

Співробітники компанії «Леруа» запевняють своїх клієнтів у тому, що бажання зробити свій інтер'єр приміщення естетичним, оригінальним та комфортним допоможуть тканинні натяжні стелі Clipso. Адже тут є розмаїття можливостей дизайнерських рішень, при легкості і швидкості монтажу, при гарантованому швейцарському якості. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.