Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Переваги вінілових стель

У всі часи стеля служила індикатором справжнього естетичного смаку та заможності власника приміщення. Адже якщо дефекти стін ховаються під шпалерами, а не якісний підлогу можна прикрити прекрасним килимом, то стелю вже нічим не задекоруєш. По дизайну стельового покриття можна визначити фактичну вартість євроремонту. В даний час найбільш сучасним, якісним та самим довговічним є натяжна стеля, яка гідно займає перше місце в інтер'єрі приміщення.

Консультанти компанії «Леруа» охоче поділяться достоїнствами цих стель, так як компанія вже багато років знаходиться на ринку натяжних стель. Стельове натяжний покриття буває двох видів, тканинне полотно та полівінілхлоридна плівка. Зараз ми розповімо про переваги натяжної полотна з плівки ПВХ.

вініловий натяжна стеля

Ремонт стельового покриття завжди був довготривалим, з сміттям та пилом по всій квартирі, з перестановкою меблів і багатьма іншими незручностями, з якими доводилося стикатися. Щоб зробити стелю рівною, необхідно старе стельове покриття прибрати, по-новому ґрунтувати, прошпаклювати, шліфувати, знову грунтувати та нарешті, пофарбувати. Але в результаті не факт, що вийде дуже рівна стеля, а через 2-3 роки треба знову братися до ремонту. Якщо ставити стеля з гіпсокартону, то до раніше перерахованих робіт додатися ще монтаж гіпсокартону та профілю.

Через кілька років цей стеля теж може пожовтіти та потріскатися, доведеться все робити по-новому. На щастя з приходом натяжних стель все це в минулому, попередня підготовка зовсім не знадобитися, якщо старий стелю не сиплеться. Натяжні стелі швидко монтуються, якщо стеля простий, то фахівці компанії «Леруа» встановлять таку стелю за пару годин. Попередньо меблі тільки відсувається від стіни, бажано накрити його плівкою, а монтажники без пилу та бруду закріплять профіль і змонтують натяжний полотно. І тільки тепер можна забути про ремонт стелі на багато років. Це стелю на десятиліття, сама фірма-виробник дає гарантію на 12 років, а фактично натяжні стелі, при правильній експлуатації прослужить не один десяток років.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Довговічність натяжних стель вже доведена, у Франції встановлений вініловий натяжна стеля більш 50 років тому радує не одне покоління своїх господарів, досі не провис, не вигорів, не порвався і шви на ньому не розійшлися. Натяжні стелі служать відмінним маскуванням, під ними можна заховати всі проводки комунікації, електропроводку, вентиляцію, тепло - і звукоізоляції, системи опалення, пожежної безпеки та сигналізації, водопровідні та газові труби і навіть перепади між плитами. Натяжні стелі дають можливість сховати всі дефекти стелі, а у разі необхідності допоможуть скоротити занадто велику висоту стін. Одним з головних переваг натяжних стель з плівки ПВХ є їх захист від потопу. Водонепроникністю володіють тільки натяжні стелі полівінілхлоридної плівки, які крім відмінної міцності, мають ще й молекулярну пам'ять.

http://lerua.com.ua/ru/natyajnie-potolki/gallery/8-galery-potolki-ua

Тому зіпсувати ремонт не зможе потоп від неуважних сусідів або протікання даху, адже плівка ПВХ може витримати навантаження в 100 літрів на 1 квадратний метр. Просто досить своєчасно відреагувати, а стельове полотно не підведе, після зливу води, хоч полотно і буде розтягнуто, плівка ПВХ прийме свою первісну форму. Майно, що знаходиться в приміщенні буде врятовано. Консультанти нашої компанії впевнені, що для тих, хто хоча б раз побачив вініловий стелю аргументи переваг більше не потрібні. Адже будь-який з них бездоганно рівна, дуже стильний та нарешті, просто красень. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.