Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Як заховати шви на натяжній стелі?

Все більшою популярністю користуються натяжні стелі в Києві. Та це й не дивно, адже кожному хочеться жити в добре відремонтованій квартирі, але щоб ці ремонти не повторювалися через кожні 2-3, максимум 5 років. А таку гарантію може дати тільки фахівці, які встановлюють натяжні стелі. На телефони компанії «Леруа», яка якраз і займається монтажем натяжних стель в Києві, крім питань їх установки, часто виникають дивні питання по зварних швах на натяжних полотнах стелі.

Деяких замовників хвилюють питання швів на натяжній стелі, хоча вони набагато міцніше, та й непомітніше, ніж наприклад стики смуг шпалер. І якщо обклеєна шпалерами стіна через пару днів стає для очей цілісної, то ідеально рівна стеля сприймається однією гармонійною частиною загального декору.

сховати шви на натяжній стелі

Фахівці компанії «Леруа» впевнені, щоб шви на стельовому полотні були практично непомітні, необхідно, перш за все, правильно обрати цей матеріал, а потім його професійно встановити. І так, вибір матеріалу залежить від ширини приміщення. Є безшовні німецькі тканинні полотна Дескор до 5,1 метра ширини та Кліпсо, швейцарський тканинний стеля шириною до 4,1 метра, можна поставити їх. Китайська плівка ПВХ шириною до 5 метрів буде більш дешевим варіантом. На полотні плівки ПВХ, яка має шорстку неблестящую фактуру, матові, сатинові або замшеві види натяжних стель, шви майже не помітні. Найбільш помітні зварні з'єднання на металіку та глянцевих плівках ПВХ. Найчастіше їх використовують разом з неблестящими полотнами, як вставки.

мінімізувати шви, а то і зовсім його уникнути, встановлюючи багаторівневі конструкції певної форми. Планування стелі починається на етапі замовлення, коли спеціаліст компанії виїжджає на місце для виміру стелі. Беручи до уваги всі нюанси та габарити стельового покриття, спільно з клієнтом вирішується питання, де і як розташувати стики на стелі. Освітлення приміщення грає не маловажну роль у цьому питанні, від кількості вікон, розташування світильників на стелі, а також настінних і підлогових залежить потрапляння світла на зварне з'єднання. Буде шов добре видно чи ж стане невидимим.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Потім визначається розташування полотна впоперек або вздовж кімнати. Складніше не помітити, звичайно ж, довгий шов, але там де приміщення довге і вузьке, там, при правильному освітленні, один стик буде менш помітним, ніж, якщо буде багато поперечних. І цей стик не можна ставити прямо над входом, щоб він не потрапляв відразу на очі входять в приміщення.

сховати шви на натяжній стелі

 

Розміщення натяжної полотна на стелі, це прерогатива досвідченого майстра, фахівця, який по своєму досвіду знає, де і як заховати шви, щоб стеля виглядав ідеально рівним. А тепер кілька практичних порад від наших фахівців:

1. Зазвичай шов повинен бути паралельно до вікна, він у такому положенні менш помітний.

2. На полотні глянцю або металіка ні в якому разі не можна розміщувати шви біля люстри з боку вхідних дверей в це приміщення.

3. Заплановані на стелі хвилі, вигини або зигзаги повинні розміщуватися перпендикулярно до шва, щоб виключити його викривлення.

4. Якщо по ширині полотна буде бракувати всього 10-15 см, то шов зазвичай розташовується над віконним карнизом або меблями.

Перш за все, треба пам'ятати, що монтаж натяжних стель треба надати висококваліфікованим фахівцям, тоді не буде жодних проблем зі стиками на стельовому полотні. І ви отримаєте натяжна стеля, який буде радувати вас не одне десятиліття. Замовляйте натяжні стелі. Телефонуйте: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.